Skip to main content

Topic: Modelarski Aeromiting Novska. (Read 3145 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Modelarski Aeromiting Novska.

Bok.
Pozivam modelare zeljne druzenja i letenja, da dodju na modelarski
aeromiting, koji ce se odrzati u Novskoj 22.06. s pocetkom u 11h.
Malo je upitna travnata pista za nitrace , pa elektro modeli imaju prednost.
S obzirom  da je to prvo okupljanje modelara iz Novske, bilo zgodno da im damo malu podrsku!!!

Opis kako doci do piste;

Najbolje je reći da je to na pomoćnom terenu nogometnog kluba Libertas Novska. Kraj Srednje škole. Jedna je srednja škola u Novskoj i jedan nogometni klub. Nema tu neke ulice jer je to u biti odvojak ceste. Svi znaju koga god pitaš gdje je srenja škola i Libertas i sportska dovorana. (sve je to jedno kraj drugog). A koridinate su  45°20'17.25"S  16°58'9.67"I

Pozdrav!!!
 

Odg: Modelarski Aeromiting Novska.

Reply #1
Da se nadopunim malo na Ginov post.. Znači taj "Aeromiting" organiziram ja i kolege modelari tj. i moja firma u sklopu događanja "Ljeto u Novskoj" . Zamišljen je kao manji događaj jer je to prvi put u Novskoj a i kod nas nema modelara osim mene koliko ja znam. Također niti mjesto nije baš adekvatno za neke veće modele jer se radi o nogometnom igračlištu i prostoru oko njega. Ukoliko je netko zainteresiran za dolazak bilo bi nam drago i molio bih ga da se obrati meni na pp ili mail. Da nas se skupi desetak već bi to za Novsku bilo dovoljno. Bar za prvi put. Doći će nekoliko modelara iz Kutine. Sam  miting bi trajao nešto kraće tj. od cca 11h do 14 sati.. (službeni dio) naravno nismo ograničeni tim vremenom, pred nama je cijeli dan, ali pošto je prvi put ne bih opterećivao previše ljude/modelare.  Naravno piće i klopa je osigurano. Nadam se da se vidimo i pokažemo nešto Novljanima kojima je to sigurno atrakcija jer je prvi put u gradu. Pozz . Dominik


Odg: Modelarski Aeromiting Novska.

Reply #3
Dva zagija iz Daruvara stižu. Nisu lijepi al se čuju hahahahah ah da i lete...


Odg: Modelarski Aeromiting Novska.

Reply #5
sve pohvale organizatoru ,bilo je odlicno druzenje i takoder mole se svi koji imaju bilo kakve fotke da ih stave

Odg: Modelarski Aeromiting Novska.

Reply #6
Hvala na podršci i sudjelovanju na prvom mitingu u Novskoj. Idući put ću to podići na višu razinu a nadam se da će to i Novljani prepoznati. Za sada su gledali izdaleka (strah od nepoznatog)  :D   Ali definitivno treba izabrati drugo vrijeme.. kad sam se večeras pogledao u ogledalu to nisam ja.. ne to nisam ja..  :(