Skip to main content

Topic: prodajem !!!!!! (Read 9382 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #15
Mijenjam punicu za modelarsku opremu, po mogućnosti FPV kojim bi letio do nje i natrag... :D
D.
Daj malo više detalja o punici, imam modela viška :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...


Odg: prodajem !!!!!!

Reply #17
O pa ti sretnik, preko 200 km  :) :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...


Odg: prodajem !!!!!!

Reply #19
Kaj punicu u balonček :o I kaj onda :o
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #20
I onda si uvjeren da je otišla na 200 km visine, a zapravo je mizernih 15-ak  8)
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #21
Ne kužite vi spiku, Digi zapravo voli svoju punicu jer je zdrava pa se ne mora brinuti o njoj, jer je 200 i više km daleko pa je ne sreće često i zato što jako dobro kuha. Pogodio?
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #22
Evo usli i mi malo ranije u EU.Admin nas je bacio u birtiju.Pa ta EU i nije tako losa,stalno cemo biti u birtiji.Konobar,daj gajbu Zuje,Unija placa.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #23
Evo usli i mi malo ranije u EU.Admin nas je bacio u birtiju.Pa ta EU i nije tako losa,stalno cemo biti u birtiji.Konobar,daj gajbu Zuje,Unija placa.
Zašto vi sad kolega neozbiljni, a prije pet minuta ste nam o stranim forumima ??
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #24
Vidis sta punice rade...ni na forumu ne daju mira :D

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #25
poštovani odgovor svima a naročito "kolegama" iz sjevernog dijela Lijepe naše.Sa ovim nisam mislio nikoga da vrijeđam ali vidim da ima mladih i zelenih dečkića koji žele samo da blate..., pa naposljetku svega ovog ako tako želite imam 200 bala sijena mijenjam za neki model  od 2.2 metra može samo kit jer motor imam od freze agria 506LS 
Sbach 342 DLE 55cc,MX-2,Easy Glider PRO,Graupner Mx-12 na 2.4

 

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #26
budes pojasnil ovo o "sjevernom djelu lijepe nase"
nekak mi nije jasna ta podjela,
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF



Odg: prodajem !!!!!!

Reply #29
poštovani odgovor svima a naročito "kolegama" iz sjevernog dijela Lijepe naše.Sa ovim nisam mislio nikoga da vrijeđam ali vidim da ima mladih i zelenih dečkića koji žele samo da blate..., pa naposljetku svega ovog ako tako želite imam 200 bala sijena mijenjam za neki model  od 2.2 metra može samo kit jer motor imam od freze agria 506LS
Dobar si ti, meni su za alfu 156 na jednom oglasniku nudili zamjenu za 100-200m gradjevinske skele nekakve i drugi neku kantu od auta plus domace rakije ne znam koliko litara :D :D