Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 522913 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #660
Pozdrav svima
Zovem se Luka, dolazim iz Novske, idem u 1. razred srednje škole (vodoinstalater)
Novi sam u ovom hobiju i nadam se da ću se zabaviti u ovom sportu

Odg: predstavite se

Reply #661
Tomaž i Luka ,dobrodošli na forum , sretna Nova i puno dobre modelarske zabave... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #662
Dragi forumasi, lurkam vec po ovom forumu prijavljen i ne prijavljen, pa mislim da je vrijeme da se napokon javim.
Poceo sam se igrati s malim quadcopterima i nakon par min i praznjenja prve baterije se zagrijao.
Nakon toga je slijedilo nabavljanje jos par komada malih X4 od hubsana, rezervih dijelova, baterija, zatim v222 dok nisam skuzio da ima i puno vecih pa tako nabavio skoro gotov F550.
Neki dan na zapadnoj strani jaruna sam ga skupa s frendom isao isprobati, a da nisam prije toga sve podesio kako se spada pa dok mi je bio na podu, slucajno upalim failsafe (gps mode) i F550 odjuri na nekih 8 metara visine i pocne kretati prema drvecu :) kontrolu nisam imao, ugasim failsafe i ostane u GPS modu, koji ne reagira ispod 50 posto gasa (a rucicu sam ostavio skoro na nuli) pa je sve skupa zavrsilo u 30 cm visokom grmlju i potrganim podvozjem (nije bilo kamere ni gimbala).
Nakon toga smo skuzili kako cijeli setup radi i onda smo letjeli malo sigurnije bez diranja ostalih switcheva :)
valjda se vidimo i na nekom okupljanju ili letanju po zgu i okolici :)

Odg: predstavite se

Reply #663
Bog zovem se ivan a prezime ako nemoram nebi rekao ,dolazim iz slavonije istočni dio malo prije od grada iloka. Ovime sam se počeo zanimati kad sam vidio onake videe o rc autima koj sam dao link u toj temi .Pa tako neznam što vas zanima još zanimanje šk elektroinstalatrrstvo.

Odg: predstavite se

Reply #664
Dobrodošao Tomo , ovdje imaš jaku ekspertnu ekipu za  multirotore ,pa barem imaš koga pitati.  8)
Pozdrav iz Dalmacije.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


pozz

Reply #666
Pozz svim clanovima foruma.

Zovem se Ivica,zivim u Ludbregu 28 god.Po struci sam elektrotehnicar spec. U slobodno vrijeme se bavim elektronikom,muzikom, ribolovom, biciklizmom.U modelarstvu sam nov pa se nadam ugodnom druzenju i ucenju na forumu.

Odg: predstavite se

Reply #667
Ivica ,živio i dobrodošao na forum  ;)...želim Ti dobru ,ugodnu i korisnu zabavu  :)
Pozdrav iz Dalmacije... 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #668
Pozdrav svima! Evo pošto sam odlučio napraviti svoj vlastiti avion, radi se o zagiju nekako mi je on najjednostavniji za napraviti pa sam tako naletio na ovaj forum, gdije sam našao odgovore na sva svoja pitanja pa eto da se onda i ja predstavim.

Zovem se Dalibor, živim u Daruvaru imam 30 godina, po struci elektromehaničar.
Pošto sam na birou kao i večina od dosade mi došlo da napravim avion i eto me tu
Hvala Bogu imam 2 dečka pa se na njih izvlačim da to njima slažem inače bi mi žena dala glavu na panj da zna za sve troškove  jel nije ovo baš jeftin hobi ali šta je tu je sada nema odustajanja

Odg: predstavite se

Reply #669
Poštovani Dalibore , dobrodošao na forum... :)...Tebi i obitelji želim bolje dane... 8)
Pozdrav iz Splita
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #670
Pozdrav, zovem se Ivan, dolazim iz Zagreba. Ovdje sam se uclanio zbog zelje da naucim nesto o modelarstvo koje je moja ljubav od malih nogu.

Odg: predstavite se

Reply #671
Pozdrav imanjace, dobrodošao!
Koji si kvart? Možeš doć na livadu jednom pa ti pokažemo i objasnimo sve, puno lakše nego
sate čitanja.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: predstavite se

Reply #672
Ja sam u Sesvetama, Kasina...

Odg: predstavite se

Reply #673
Bok!

Ja sam Natalia, iz Zagreba. Prije nekih mjesec dana sam se zapalila za quadcoptere, više se ni ne sječam kako i zašto, ali uglavnom zadnja 4 tjedna intezivno proućavam sve vezano uz tu temu. Naumila sam napraviti svoj quad, i nakon desetaka sati ćitanja po netu, pregledavanja videa na youtubu i sl, konaćno sam prije desetak dana dovršila listu djelova za konfiguraciju koju kanim složiti i narućila djelove. Narućila sam jedno 15tak stvarćica preko ebaya, a glavninu bitnijih djelova iz Hobby Kinga (ponešto iz Hong Konga a ostalo iz Nizozemske). Danas mi je konaćno došla glavnina djelova (4 paketa ukljućujući onaj iz Nizozemske) pa sam odmah sklepala nabrzaka frame i motore, onako ofrlje tek toliko da vidim kako bu to otprilike izgledalo. Postam i sliku.

Inaće, danas mi je konaćno palo na pamet potražiti po netu dali uopće postoji neki ovakav forum ili RC udruga u RH pa sam tako nabasala na ovaj sajt  :)

Otvorit ću novi tread u kojem ću malo više napisati o svojoj konfiguraciji...

Odg: predstavite se

Reply #674
Ajde da i to doživi ovaj forum( u dobrom smislu). Dobrodošla, dosad smo koristili samo rijeć dobrodošao. Vidim da ste napravili zadaću što se tiće čitanja foruma i neta. U Zagrebu ima dosta dobrih poznavatelja multija,
na forumu: Jazavac,Sekile i X, dr.tom... Neznam dali znaš ali u Zg-u
najviše na preljevnici, na holtikulturi custiš i kanalu. Naravno za quada netreba imati toliko mjesta no poželjno je da prvi let obaviš s nekim iskusnijim.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
Spektrum dx7s i razni modelčeki