Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 523111 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #870
Živjeli Filipe i Zlatko , želim Vam koristan i ugodan boravak na forumu... ;)
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #871
Ako ti se zena zove Lidija ... stvarno radi super fotke ... dugo vec pratim njezine radove! :)
Morat ces joj nabavit malo vecu pilu da moze i DSLR dignut u zrak! :)

Haha, je, ionako je ustrašena da ću joj slupati Phantoma, još samo fali da zakačimo dvadesetak kilokuna opreme na nešto veće  ;D
Pomalo, mališa za sada odrađuje posao izvanredno, a ako se ukaže potreba da poleti DSLR složit ćemo pravu pilu  :)
Kazat ću joj da ima pratitelja i ovdje  :)

Odg: predstavite se

Reply #872
Pozz,

Slaven ZG. 28 godina modelarstvu su me privukli quadcopteri.Zanimljivi su mi projekti i DIY uradci RC modela pa se s vremenom, kad skupim znanja vjerovatno okušam u jednom. Sad kao uvod u tu priču planiram kupnju jednog quadcoptera na koji bi prikeljio gopro pa eto u temi koju sam otvorio možete mi pomoći : http://www.flyfreak.net/pocetnici/help-cetveropropelerasi/
tko vrijedi leti tko leti vrijedi tko ne leti ne vrijedi

Odg: predstavite se

Reply #873
Poštovani Slavene ,dobrodošao na forum...ovdje, ustvari ima najviše stručnjaka za  multikoptere,tako da si na pravom mjestu.Preporučam pristupanje jednom od MAK-ova u Zagrebu,tako da skratiš postupak prihvaćanja i razumijevanja spomenutih.Primi srdačne pozdrave iz Splita.
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #874
lijep pozdrav
Imam 33 godine , iz Sarajeva sam, bavim se video obradom a u slobodno vrijeme pokusavam da letim sa Phantomom 2.
Nadam se lijepom druzenju.





Odg: predstavite se

Reply #876
Pozdrav, ovdje suki 35g, osijek, i ja sam se zarazio prije godinu dana. Počelo je sa hubsanom, pa sam sastavio f450 kk2, i nedavno sam sastavio f550 nazav2+gps+gimbal, nažalost sve pomoću you tubea i slično, nisam ni znao da postoji ovaj forum. Život bi mi vjerojatno bio nešto jednostavniji.  ;D

Odg: predstavite se

Reply #877
Suki , dobrodošao, želim Ti ugodan boravak i zabavu ovdje...Pozdrav iz Splita... ;)
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #878
Dobro došao sukiyaki, ima nas puno iz Osijeka, a i bit će za 2 tjedna modelarki meeting, pa navrati.

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: predstavite se

Reply #879
Hvala, i može, vjerojatno dođem.  ;)

Odg: predstavite se

Reply #880
pozdrav svima,
Zovem se Adem i imam 36 godina, pocetnik sam u letenju i najvise me interesuju avioni i FPV.
do sada sam napravio dva aviona i modelarstvo me vise interesuje od gotovih rjesenja.
Zivim u Sarajevu i cesto snimam ekipu koja leti pa to kasnije sjeckam da se mozemo prisjecati lijepih dana.
sretno.

Odg: predstavite se

Reply #881
Dobro nam došao Ademe....samo naprijed....na našem forumu ima svega samo ne  Ferhatovićevih ćevapa i Baščaršije... ;D
Pozdrav iz Splita
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #882
Pozdrav ja sam Dejan i živim u jednom krasnom malom mjestu kraj Velike Gorice imam 29 god i bavim se modelarstvom od osnovne škole.
Prvo je bilo automodelarstvo, bivši član croatiamodela iz zg-a odvozio par sezona zatim sam se vratio svojoj prvoj ljubavi letenju nešto malo avioni helikopteri i zadnje multikopteri....

Odg: predstavite se

Reply #883
Izražavam Ti dobrodošlicu Dejane,  uz konstataciju daje sve dobro i lijepo ,ali nema do LETENJA... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #884
Pozdrav ekipa!


Ovdje jedan polupočetnik.  Naime, modelarstvom se bavim s prekidima od  odnovne škole, ali letim tek odnedavno na RC .  Zasada uspješno sljubljujem avion sa livadom uz kvalitetnu pretvorbu kinetičke energije u lom i toplinu  :D :D :D
Krpam i letim poklonjeni Hawk Sky, svaka pomoć u savjetima oko podešavanja i letenja je uvelike dobrodošla!