Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 523175 times) previous topic - next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #975
Pozdav KIT moj predog za stanicu je svakako futaba ili spektrum i to neka varijanta sa 8 kanala jeste da je skuplje ali bar su brendovi i ne boli posle glava oko dokupljivanja kojekakvih modula i sličnih dodataka.


Odg: predstavite se

Reply #977
Živio Borise , dobrodošao i odmah da Te ispravim...modelarstvo nije ljubav....to je STIL ŽIVOTA...tako da ''podgrijane sarme i stare bljutave ljubavi'' nisu dobra komparacija . Kada si spomenuo MPX Royal ,onda Ti mrtav hladan preporučam TARANIS....to je pravo riješenje za dugi period,a kako Ti nisi početnik...držim da bi to bio sjajan izbor.......progooglaj ...Veliki pozdrav iz Dalmacije ..točnije Splita... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #978
+1 za tranisa
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: predstavite se

Reply #979
Pozdrav ljudi,


Danijel, 23 god, Banja Luka, po zanimanju programer. Pretty much pocetnik u RC-u. Uz pomoc kolega xtrem, GuMi i ostale ekipe slozio jeftinoca minija, sklepao stanicu i prijemnik po DIY principu i polako se leti. Cak je i FPV u pripremi. Bice i koja slicica kad se vratim sa posla.


Sve najbolje

Odg: predstavite se

Reply #980
Pozdrav svima, ja sam Rene, bavim se snimanjem i pokusavam ulovit kakve snimke iz zraka!
uglavnom pocetnik sam i kad stignem hvatam dron u ruke.

Odg: predstavite se

Reply #981
Bok, ja sam Bozo, imam 2 quada koje sam slagao. Jedan na frame 450 sa FPV opremom, drugi 650. Pripremam dijelove za wing i tak. Muvam se po Zg okolici, par puta bio s ekipom sto na Jarunu leti.

Odg: predstavite se

Reply #982
Bok,

ja sam Hrvoje (28) iz Zg. Početnik sam u modelarstu  i zarazio sam se s mini racing quadovima :) Pratim forum već duže vrijeme i evo odlučih se predstaviti.

Dijelovi za moj prvi 250 min quad su u dolasku i nadam se da će uskoro i prozujati  :)

Kada dovoljno dobro naučim LOS letenje u planu je nabavka dijelova za FPV.

Pozdrav.

Odg: predstavite se

Reply #983
Pozdrav pučanstvu

Još jedan optimist u zraku, obnavljam svoj stari i pomalo zaboravljeni hobi kroz izgradnju nove igračke sa 4 propelera.

Obitavam na potezu Požega - Osijek

Svima puno sreće, veselja i što manje tvrdih prizemljenja.

 :)

Odg: predstavite se

Reply #984
Pozdrav svima, ja sam Zen (28) iz Zagreba, na forum sam se prijavio prije mjesec, dva, a sada je i došlo vrijeme da se predstavim.

RC modelarstvo mi je bila želja čitav život i početkom 2013 sam si kupio V911, i zaljubio se u hobi. Sredinom prošle godine sam nabavio Skyartec Mini CPx, i preradio sam kontroler (NASA 701) da radi sa kinez simulatorom kupljenim na ebayu. Od tad "treniram" na gotovo svakodnevnoj bazi na Phoenix-u i Real Flight 7 letenje sa CP helićima, a tu i tamo letim i avionima za gušt.

Multikoptere nisam još ni dirnuo, ali imam ogromnu želju složiti FPV trikopter do ljeta, da mogu zujati okolo na moru.

Trenutno posjedujem CopterX 450V2 (flybared) u radnom stanju i CopterX 450 DFC (koji je baš pri kraju slaganja), i DX8 stanicu. Pošto nemam auto ili nekoga da me vozi okolo kad hoću letit, prmarno me interesiraju 450 size helići jer stanu u ruksak, sve ostalo je po mojem mišljenju preveliko i preskupo, pogotovo za početnika kao mene. Sljedeći na redu je 450L Dominator.

Inače se bavim elektronikom i mehanikom cijeli život, tako da mi se čini da je ovo stvar za mene.

Odg: predstavite se

Reply #985
ibarlov4. Zovem se Ivan. Imam 57 godina. Živim u Vidrenjaku.  ::)

Odg: predstavite se

Reply #986
Zovem se Ivan nov sam u hobiju imam mpx easy glider pro i imam 14 godina.Nadam se da godine nisu problem.    :-)
Stalno nešto krpam

Odg: predstavite se

Reply #987
Dobrodošao Ivane.
Glede godina ima jedna stara pametna izreka...

Starost je poput svih drugih stvari. Da bi od nje napravio uspjeh moraš početi još u mladosti.

Samo naprijed i uživaj..
LP Mario

Odg: predstavite se

Reply #988
hvala :D

Stalno nešto krpam

Odg: predstavite se

Reply #989
Lp imenjače i puno dobrih letova. :D