Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 522812 times) previous topic - next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #930
PozdraV Luka, nadam se da ces brzo sastaviti neki quad, stogod treba pitaj.. Uf Hvar, u tamo bi se navozao

Odg: predstavite se

Reply #931
Pozdrav

Zovem se Zoran i nalazim se u Novoj Gradiski.

Evo konacno sam skupio nekih novcica i volio bih krenut sa nekim helicem ;)

Odg: predstavite se

Reply #932
Pozdrav freakovi  :D

kako dođe u tim odmaklim godinama novi pubertet, tako je i mene uhvatilo  ;)
Do sada nisam držao pravu stvar u ruci (err.. prestani te se cerekati!) samo simulatore i to rijetko pa nekako se razmišljam kako će bit super kad si složim svoj prvi quad sa kojim ću tu i tamo raditi nekakve panoramske snimke a u ostatak slobodnog vremena naganjati mini quadove po nekakvom parkiću sa FPVom.
Sve u svemu, za sada samo šutim, gledam i otkrivam totalno (za mene) novi svijet.

Danijel@ZG

PS. pozdrav alfistima ma gdje god bili  :D

Odg: predstavite se

Reply #933
Živio Danijel , ''letenje sa nogama na zemlji'' je nešto veličanstveno i zato se ne trebaš opravdavati....uživaj... ;)
Alfista (156 SW)

Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: predstavite se

Reply #934
Pozdrav svima,

ja sam Ante,imam 39 godina i živim u Rijeci.Od ovog zadnjeg Božića sam postao vlasnikom igračke koja stvarno leti!!!
Neki dan surfajući malo i tražeći di bi mogao kupiti kakve dodatke za svoj copter došao sam i do FlyFreaka.Tek tad sam saznao koliko je ljudi kod nas u Hrvatskoj u ovom hobiju i naravno koliko profića ima.Ukratko,moje znanje o copterima je u povojima,ali zahvaljujući vašim postovima napredujem po tom pitanju.
U dogledno vrijeme (koliko financije i slobodno vrijeme dozvole) bi pomalo krenuo sa samogradnjom nekog boljeg modela s brushless motorima i sofisticiranijom opremom pa je svaki vaš savjet po ovom pitanju dobrodošao ;) [size=78%].[/size]


Odg: predstavite se

Reply #935
Živio Ante , puno pozdrava i podrške iz Splita... ;) :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #936
Pozdrav svima,moje ime je Bojan ,imam 36 godina,živim u Zagrebu i zarazio me  virus po imenu rc heli .
Dobio sam prije nekog vremena mali heli 3.5 ch i zarazio sam se .
On je u međuvremenu nastradao od mene kao vrhunskog pilota i sad bi kupio neki helić  450 po mogućnosti fbl jer svi govore da je helić sa flybarom puno teži za naučiti upravljati.
Puno mi je pomogla vaša rubrika kako početi i zadnjih dva tjedna učim ko da sam ponovno u školi.
Dosta stvari sam svladao što se tiče elektronike i same mehanike ali samo u teoriji jer do prakse još nisam stigao,tako da ću biti zahvalan na svakom danom savjetu.



Odg: predstavite se

Reply #937
Eto da se i ja predstavim premda sam jako dugo na ovom forumu no pogubio sam sve lozinke.
Jerko iz Varazdina, AutoModelarski Klub Shelby,......
Molio bih admina ako moze da mi aktivira stari account.
pozdrav svima

Odg: predstavite se

Reply #938
Pozdrav ekipa,

Mario, 39.g.,Kaštela....virus: mulitcopteri....nabavio igračku symaX5c(naravno za djecu  :D )-totalno me oduševilo i sad na izradu quada250 FPV ..  ;)

Odg: predstavite se

Reply #939
ja san robert  živin u zg dubravi   imam 36 g  totqalno sam opsjednut helikopterina  pozzz svima

Odg: predstavite se

Reply #940
Evo da se i ja predstavim, a još nisam ni profil uredio  :D
Boris iz Karlovca. 38 godina. Prije 5-6 godina inficirao me prijatelj sa Traxxas Stampede autom. Pa sam njega vozio neko vrijeme. Sad imam modificirani HSP Brontosaurus pro, ali spremam se kupiti Traxxas Summit ili neki bolji Short course 4x4 u 1/10 veličini.
I sam dugo godina surfam i više puta am naletio na FlyFreak, al mislio sam da je samo za letenje dok se prije 10 min. nisam zagledao bolje!
Sad sam iznenađen koliko šarene podjetinjene ekipe ima!
I tako sad mi je preokupacija naći kakvu stranicu u blizini RH od kuda naručiti Summita i kako proći jeftinije, jer vidim da se može dosta jeftinije proći od kupnje kod nas.
 
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: predstavite se

Reply #941
Pozdrav svima!

Ja sam Marko, 34. god iz RI, uvijek su me fascinirale R/C stvari, pogotovo leteće i napokon sam krenuo u taj svijet ozbiljnije.

Sutra stiže Spectrum DX6i iz Osijeka, i u procesu sam izrade (uz pomoć fantastičnog početničkog posta od varadera) svog prvog početničkog aviona od deprona. Tek sam isprintao i polijepio nacrt, a čak ni to moram  priznat nije bilo jednostavno :))

P.S. Tražim "ekipu", klub, školu, nešto u Rijeci i okolici, pa ako netko nešto zna...

Tnx!
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: predstavite se

Reply #942
Pozdrav! Apsolutni sam početnik pa planiram napraviti Zagija trenutno samo letim na simulatoru...


Odg: predstavite se

Reply #944
U Rijeci nas ima 5-6 i trenutno nismo bas nesto aktivni ali dolazi bolje vrijeme pa cemo se nalaziti na Grobniku a ti se slobodno javi na PM pa cemo se dogovorit.