Skip to main content

Topic: kabl učitelj-učenik (Read 2244 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

kabl učitelj-učenik

vrtim se ko awacs po netu i nigdje nači neke suvisle sheme za spajanje različitih stanica
npr mpx-futaba
esky na neke itd
ima li tko što takvo?
Karlo. 098-711-540, Sisak


 

Odg: kabl učitelj-učenik

Reply #2
... a mozes to rijesiti i ovako
Mislim da imas frsky modul
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: kabl učitelj-učenik

Reply #3
interesantna ideja, moram malo proučiti
hvala
Karlo. 098-711-540, Sisak


Odg: kabl učitelj-učenik

Reply #5
Da ne kemijam previše i vrtim po internetu, ukratko: dali je trener kabel samo NF veza između dva uređaja ili treba biti još kakav interface? Konkretno dali bi svatko mogao napraviti priključak za svoju stanicu i onda ih spojiti koaksijalnim kabelom te napraviti potrebna podešavanja na samoj stanici ili je stvar kompliciranija. Mnogo mi je zgodnije (i jeftinije) nekoga nešto naučiti preko kabela nego da ga lupam po ušima kad nešto krene po zlu. Naravno i meni bi dobro došla pomoć u nekim stvarima.
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: kabl učitelj-učenik

Reply #6
barem da si procital drugi post , u drugom linku ti je sve receno... ak ja to kuzim , vjerojatno ces i ti
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: kabl učitelj-učenik

Reply #7
Ma pročitao sam, uvijek neke komplikacije izgleda da je moj mc-20 ima pozitivne nf inpulse a Futaba negativne, dakle moram imati inverter, tu je još i prijatelj sa Turnigy.... Jeste vi kupili gotovo ili pravili, očito ne postoji univerzalno riješenje :(
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20