Skip to main content

Topic: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ] (Read 232063 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #210
moja 4ta krenula juce  :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #211
Jos malo modinga
nove palice

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #212
Koje su to točno palice,s kojim navojem?Futaba,JR?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #214
I ja imam Big Rockere na Futabi i prezadovoljan sam, puno je ugodnije letjeti
MAK Zapad

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #215
Te palice su predobre. Prsti finu legnu na njih i nema sanse da proklizu.
Puno ugodnije od stock palica.

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #216
Neznam, meni izgledaju kao nesto sto ce trajno izbrisat otisak prsta sa palca kad krenu oni bodezi rezat  :D

Imam pitanje...
Sve mi se nesto cini da je kupovina ove turnigy 9x stanice kao dobitak na lutriji...
Nikad se nece dogodit  :D
Stalno je na backorderu i nemogu je uopce stavit u kosaricu (da je rezerviram, kupim ili sto god).
Kad god se pojavi nova zaliha, stigne mi obavijest na mail i dok ja dodem na stranicu ponovo je na backorderu i opet je nemogu kupit nit rezervirat nit ista...
Jel jos ko ima problema sa ovim sranjem i dal je moguce to kako izbjec ? xD

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #217
Nisu uopće oštre palice, bar moje
A kaj se tiče 9x, moraju ti se poklopit planeti da bi ju kupio  :D
BTW ne kužim pomamu za tim stanicama, za parsto kn gore dobiješ brand  :)
MAK Zapad

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #218
A i meni se tako cini....  :D
Nisu nimalo korektni.... jucer su mi poslali mail u 4 ujutro i dok sam ja fino spavao ljudi su kupovali stanice xD

A to kad neko kupuje samo stanicu ok bi bilo da kupi neku brandiranu ali posto sam potpuno nov u aero sekciji, a i sve nitro opreme sam se rijesio davno kad sam i nitro modele prodo, sad sam doso u situaciju da odjenom moram kupit pun k*rac opreme i alata za helic, stanicu, potpuno se prebacivam na lipo u svim modelima pa mi trebaju i baterije, punjac pa nigdje kraja mojim mukama xD...
Neznam odakle mi tih parsto kuna vise.... mozda da bubreg prodam  :D

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #219
Ma znam, ali ekipa je malo previše zabrijala s tim 9x stanicama, you get what you pay for, hardware je opako loš i po meni ta stanica vrijedi točno koliko košta
MAK Zapad

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #220
Nzn, meni ce zasad bit dobra....  :)
Iako cu stanici odma isti dan napravit sve modove, ukljucujuci ove palice i backlight a pogotovo prebacivanje na er9x software, pa ce valjda bit ok  ;)

Iako robi, sve se meni cini da ce prvi pocasni let na ergu napravit ti ili neko od zagrebacke ekipe jer ovim tempom dok zaradim na ljeto za spartana i dobre servace, taman ce bit kompletiran kad dodem u zagreb na faks  :D

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #221
Ma naravno da će biti dobra, niš joj ne fali, samo mi hype nije jasan :)

Kaj se tiče prvog leta, nemaš frke ja sam uvijek za, kad skupiš sve potrebne dijelove javi se pa bumo ga složili :)
Znam kak je to kad se skupljaju dijelovi, moj heli ak poleti ove godine dobro je poletio  :D
MAK Zapad

 

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #222
Dečki, ako želite stanicu a ne uspjevate kupiti na HK, kupite ju na Leadershobby.com, 10 usd je skuplja, ali je Flysky sa antenom na modulu i može se kupiti na backorderu.
Barem više ne morate Hakomu davati 200 novaca.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #223
Dečki, ako želite stanicu a ne uspjevate kupiti na HK, kupite ju na Leadershobby.com, 10 usd je skuplja, ali je Flysky sa antenom na modulu i može se kupiti na backorderu.
Barem više ne morate Hakomu davati 200 novaca.

Ista je cijena ( nije T9x vise 39$)

http://www.leaderhobby.com/product.asp?ID=9394001220239 58$
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__8992__Turnigy_9X_9Ch_Transmitter_w_Module_8ch_Receiver_Mode_2_v2_Firmware_.html 58$

Odg: Turnigy 9X – info, pitanja i odgovori [FAQ]

Reply #224
Nije shipping je skuplji 10usd, danas sam jednu naručio.
Malo kasno palim :)
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc