Skip to main content

Topic: HK 450 GT pro  (Read 1817 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HK 450 GT pro

napokon skinuo  trening  set  no strah  je i dalje prisutan nadam se da če s vremenom nestati    još   samo  150  godina  i  sve ču znati  
Mentor  :ANTO 
MOV01127
DJI MAVIC PRO

Odg: HK 450 GT pro

Reply #1
odlično! Ja još ga imam ali sam ga smanjio na pola:)
Daj molim te reci što si stavio od Aligna ili nekog drugog proizvođača gore?
I koliko si zadovoljan s radom helija tipa jer ima nekih problema?

Koji setup imaš?

 

Odg: HK 450 GT pro

Reply #2
što se tiče  samog modela sve na njemu je  org HK
model je dobro poštelan  postavljen je KDS flymentor koji odlično odrađuje   stabilizaciju žiro 3 osi od kds
motor i esc   TITAN
 baterije  turnigy 40-50c  2200  super vrti
jedini problem  kod njega su servači za cikliku   tipa corona Ds 939 Mg   ušice  serva lako pucaju pri laganom zatezanju  mrve se kao da su od gipsa pa sam  morao dodatno lijepiti gumeni nosač  na servo prije samog sastavljanja
a model  nije kao org align  pa ne možeš puno ni očekivati ali evo mislim kad se naučim da če biti jako lijepo s njim letjeti kao i s orginalima
a  kada si nešto polomom počet ču kupovati sve org algin tako da ču u konačnici imati org
DJI MAVIC PRO

Odg: HK 450 GT pro

Reply #3
što se tiče  samog modela sve na njemu je  org HK
model je dobro poštelan  postavljen je KDS flymentor koji odlično odrađuje   stabilizaciju žiro 3 osi od kds
motor i esc   TITAN
 baterije  turnigy 40-50c  2200  super vrti
jedini problem  kod njega su servači za cikliku   tipa corona Ds 939 Mg   ušice  serva lako pucaju pri laganom zatezanju  mrve se kao da su od gipsa pa sam  morao dodatno lijepiti gumeni nosač  na servo prije samog sastavljanja
a model  nije kao org align  pa ne možeš puno ni očekivati ali evo mislim kad se naučim da če biti jako lijepo s njim letjeti kao i s orginalima
a  kada si nešto polomom počet ču kupovati sve org algin tako da ču u konačnici imati org

To i ja kažem heli je super za početnika, nisam imao nikakvih problema s njim is ve je stock.

Odg: HK 450 GT pro

Reply #4
Miro eto vidiš da ti više ne treba trening gear. Pokušaj sada raditi osmice pa ga umjesto od sebe okrenu prema sebi, to ti je na kraju kao da si napravio krug
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20