Skip to main content

Topic: Ljetna škola helikoptera - Izvještaj (Read 13755 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ljetna škola helikoptera - Izvještaj

Reply #60
Ucitelji, ucenici, gdje ste, jel leti itko negdje, javite se prije nego dodje lose vrijeme  :)

edit:

Letio i danas, ziro poludio ili je remen poceo preskakat, zavrtio se lagano oko osi u smijeru rotacije rotora i BUM, sreca pa sam (valjda) refleksno thr. spustio na 0 :(
Evo rezultata: napukla sablja, savinut feath. shaft, gl. osovina, fly-bar i tail boom. Nije ni tako strasno, glavno da su zupcanici i sva elektronika ostali citavi, sad bar imam zabavu za ove kisne dane  ;D

Odg: Ljetna škola helikoptera - Izvještaj

Reply #61
Mogli bi nesto ove subote, prije nego sto pocen mecava.

Stavim sutra kad i gdje...
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Ljetna škola helikoptera - Izvještaj

Reply #62
Samo da obavjestim sve polaznike i učitelje da mi je danas uručen poklon od organizatora.
Simpi, Wespen, Robi, hvala vam puno.
Poslužit će sigurno.
Ako netko nezna nagrada je set alata koji se sastoji od 4kom inbus odvijača vrhunske kvalitete.
Trex 500 fb
Aurora 9

Odg: Ljetna škola helikoptera - Izvještaj

Reply #63
Wau!Super! ;DČestitam!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Ljetna škola helikoptera - Izvještaj

Reply #64
Također, čestitke  :)


Odg: Ljetna škola helikoptera - Izvještaj

Reply #66
Super album :)

Odg: Ljetna škola helikoptera - Izvještaj

Reply #67
Lijepo,lijepo! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Ljetna škola helikoptera - Izvještaj

Reply #68
svaka cast samo nastavite ...pozz iz bih

Odg: Ljetna škola helikoptera - Izvještaj

Reply #69
Biti ce i ove godine...uskoro detalji ;)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24