Skip to main content

Topic: 2. dan nakon što sam otkrio half piro-flip =))) (Read 1513 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2. dan nakon što sam otkrio half piro-flip =)))

30sec3DbyDadorcp


   Evo dogodilo se samo od sebe, nabavio pheonix simulator i tako ja vježbam u simulatoru klasični invert/sport fly kad odjednom u jednom trenutku manevra dodje mi samo od sebe da napravim tranziciju između manevra,
bio je to half piro flip.
   Oduševio sam se i kreno se focusirat samo na  to, prošlo 2 dana i ja odlučio ajde da napravim snimku treninga, i sve ono laganini što sporije manevre da baš "doživim" okrete helija pošto još radim na tome da skužim kako sve mogu iskoristiti novu spoznaju piroflipa.
   Taman da prebacim na tic-toe rep prema zemlji zvoni telefon, zvoni i zvoni i napokon odlučim sletit heli, prestanem snimat javim se i dodjem ja kasnije i ajde da vidim snimljeno, vidim 30 sekundi, ok vjerojatno nisam ništa snimio.

   Nakon što sam pogledao snimku treninga ja u šoku, od više skoro zamornog sport flya do lošeg 3Da, nekada sam gledao snimke pilota koji u 3 i pol minute stignu ostati bez manevra, ne znaju više što bi još izveli a ja uvijek bio fasciniran ma kako je to moguće. a sada imam kratku snimku moji 30 sekundi leta, jako sam zadovoljan nakon toliko vremena uloženo u treninge!!

  Uglavnom iako sam svjestan ovo što znam je praktički ništa usporedbi sa onima koji stvarno znaju letit ja sam oduševljen kako nagrade za trud i posvećenost treniranju KASKADNO rastu u ovom sportu, sve praznine neznanja se počinju same povezivati nakon određenih stečenih skilova. Gušt je sve jači i jači, ne vidim kraja i sviđa mi se =))

isti dan uvečer kad sam odlučio ajde još 20 minuta simulatora prije spavanje, uspio sam izveti chaos manevra nekoliko puta, totalno sam se nabrijo za 3d, totalno ludilo  ;D ;)

InnovationMatters

Odg: 2. dan nakon što sam otkrio half prio-flip =)))

Reply #1
ludilo!
samo naprijed  :)