Skip to main content

Topic: Letenje u Sisku (Read 40600 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sisku

Reply #45
ALI KAKO ????
moze li par detalja ??

Odg: Letenje u Sisku

Reply #46
Dragi pripadnici SAS-a ( britanskih specijalnih postrojbi) imaju moto :Gdje postoji volja, postoji i način.

Nabavili trostruke ljestve, ribolovni štap od 7m, obavjestili domara da ne zove policiju i krenuli u pohod na visine. Brane je bio na visini od desetak i više metara i štapom gurkao model dok nije pao. Sve to uz duga svjetla automobila i lovačkog reflektora.

Da se što desilo, zamislite novinarski članak.
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Letenje u Sisku

Reply #47
BRAVO !
cestitam Brani !


Odg: Letenje u Sisku

Reply #49
Da covjek nepovjeruje.
Kolika je samo volja u modelara.
Toliko riskirati, a druga lipica,servaci  i motoric 100kn ... :-*

Odg: Letenje u Sisku

Reply #50
Najžalosnije je to što smo airsoftom raznjeli spektrum prijemnik što bi rekli susjedi: do u parčiće :(
Karlo. 098-711-540, Sisak


 

Odg: Letenje u Sisku

Reply #52
Najsretniji sam što nakon nekoliko sati sam uspio nabavit nekoga tko će mi pomoć na badnjak , našao lojtru , svi su bili na raspolaganju , Drveni nema rijeći za opisat koja je to volja u tebi i energija , sad vjerujem da nema mjesta di može model ostat a da se neda skinut dohvatit
Branimir Vražić Sisak

Odg: Letenje u Sisku

Reply #53
Prekrasna nova Branetova jedrilica i Stara Godina 31.12.2009. Ko' da smo znali da će poći po zlu kao i na badnjak.... Pogorelac u 8.00 ujutro i spremna za prvi let... nakon pola minute leta jedrilica je potpuno otkazala poslušnost i krenula prema Kupi. Sad je 10.00 i jedrilica je izvučena čamčićem...uz sto muka... evo sličica pa prosudite sami:

Odg: Letenje u Sisku

Reply #54
eto sličica:


Odg: Letenje u Sisku

Reply #56
leti se na -7'C.

Odg: Letenje u Sisku

Reply #57
Evo jedva smo dočekali zrake sunca, već dva dana punimo baterije i oštromo elise.
Mjesto zločina, stadion "Metalac" Sisak

Evo dio ugođaja

Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Letenje u Sisku

Reply #58
Drveni na kojoj sliki si ti ???
a ova poslednja slika kakvu to katastrofu pokazuje ??
pozdrav,
Ivan iz grada na tri rijeke-Siska

Odg: Letenje u Sisku

Reply #59
Ja sam ti nekako uvijek iza objektiva, a ovo što vidiš su ti mlade snage koje su željne visina pa nemaju vremena za škljocanje.
Karlo. 098-711-540, Sisak