Skip to main content

Topic: Kako održati Forum na životu...? (Read 41192 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #60
Ajde dečki malo 'oladite.... u ovoj temi nastaje više novih postova nego li na onome što je ostalo od RCP-a!

Taj nesretni RCP je dobro počeo, ali ga je zatukao onaj koji ga je pokrenuo i to samo zbog koncepcije: 'JA, JA i samo JA'.

Tko ne vjeruje, neka pogleda screenshot u attachu ovdje.
Damir


Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #62
red je i da se ostali regamo tamo... da popravimo malo statistiku..

a vidite tek kako pravi admin slavi 300 člana...
vidi se snaga i volja

kak bi tek proslavil povratak sarage i mene.... diogena da ne spominjem
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #64
kak bi tek proslavil povratak sarage i mene.... diogena da ne spominjem

Pa vratio bi se ja na RCP, ali bi se  prije toga Adder morao ispričati za sve one grube riči , ma ne o meni, nego recimo o 'Šaragi', a meni je samo potrebno da mi postove na 'baca u smeće'.
Baš su me upozorile 'špije i zviždači' sa RCP-a da me citirao Oldy..vidi stvarno ... o onome kao hrvat..hrvatu...
nadam se da mu zbog toga grijeha Adder nebu bacil post u smeće ?

Žalosno je sve to, šteta najviše za Šibenik jer tamo od naše modelarske populacije imaš jednog modelara i jednog 'vlasnika Foruma'.. pazi molim te 50.000 stanovnika i niko da se pozabavi tom dicom kao recimo Miro u Zadru.

Pa samo moja gradska uprava 'Medveščak - Gornji grad' broji više od 15-tak modelara, sve ih znam  i letimo u park-livadi Cmrok, a broj stanovnika područja je 47.000.  Šteta za Šibenik i okolicu, imaju lijepe terene za letiti.

Pogledajte samo našeg Marina iz MAK Trešnjevka: uz pomoć grada Malog Lošinja, koji ima na popisu 5000 stanovnika, organizirao je nekoliko tečajeva za mlade modelare uz pomoć Uprave, čak su mu i moji dečki 'pomagali' i evo, ima ih već cijela družina, nastupili su i na Državnom KMT ! Mašala Marine !

O tome ja zapravo cijelo vrijeme i gnojim 'malo nas je, al' nas .... -nema'   , a ne o jednom Forumu koji je poslužio da se Gazda izživljava nad onima koji su odmah u početku prihvatili aktivno sudjelovanje!

Mladene, nije lijepo da nisi odgovorio na pozive barem jednim postom !

Izgleda da nema 'pomirenja Hrvata niti u nadolazećem adventu'...


Damir

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #65
reci cu vam samo jednu
Ma mi smo skroz normalni 36 1 731  smiley
 
Bez brige ja i Ivek se nećemo zakrviti  ;)
 
A kaj se tiće RCP-a mene je Oldi odveo na čevape i u tjeku je transfer samo da se dogovorimo oko love za prelazak  ;D
 

ja sm cuo da te odveo u mcdonald,kupio it hapy meal,a od igracaka si odabrao smailice. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D,
a ko zna sta jos...... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #66
u svakom slucaju imamo tri kralja. ;D


Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #68
reci cu vam samo jednu
Ma mi smo skroz normalni 36 1 731  smiley
 
Bez brige ja i Ivek se nećemo zakrviti  ;)
 
A kaj se tiće RCP-a mene je Oldi odveo na čevape i u tjeku je transfer samo da se dogovorimo oko love za prelazak  ;D
 

ja sm cuo da te odveo u mcdonald,kupio it hapy meal,a od igracaka si odabrao smailice. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ,
a ko zna sta jos...... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kaj si ljubomoran  ;D
 
Tebi je kupovao samo kinder jaja  :D  i tko zna kaj si još dobio  ;D :D ;D

Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #69
pocelo je lupanje ispod pupka ??

 8)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe





Odg: Kako održati Forum na životu...?

Reply #74
reci cu vam samo jednu
Ma mi smo skroz normalni 36 1 731  smiley
 
Bez brige ja i Ivek se nećemo zakrviti  ;)
 
A kaj se tiće RCP-a mene je Oldi odveo na čevape i u tjeku je transfer samo da se dogovorimo oko love za prelazak  ;D
 

ja sm cuo da te odveo u mcdonald,kupio it hapy meal,a od igracaka si odabrao smailice. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ,
a ko zna sta jos...... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kaj si ljubomoran  ;D
 
Tebi je kupovao samo kinder jaja  :D  i tko zna kaj si još dobio  ;D :D ;D

u prvu si zac.davali su mi svasta,dobivao sam puno,ali nikad nisam primao ako mi ne pase,sad ako tebi pase ti primaj. ;D ;D ;D