Skip to main content

Topic: Letenje u Medjimurju (Read 5590 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Letenje u Medjimurju

Evo da se i ja predstavim. Nov sam u ovome pa vas sve zajedno lijepo pozdravljam.

RC F-18 Blue Angel @ Pribislavec 10.09.2011.

Ovo je bio tek drugi let avionom pa se jos trazimo on i ja u zraku malo...  ;D

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #1
Dobrodošao! Već neko vrijeme otvaram temu u potrazi za međimurcima pa mi je drago da si me prestigao, cjenjeni kolega hostile  :)

Lijep model, fin let i dobra snimka. Nadam se da ćemo se ubuduće susresti koji put na LDVC  ;)

lp,
Marko

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #2
Eto bas mi je drago da nisam jedini Medjimurac ovdje. Inace puno tog me jos muci i zanima u vezi modelarstva pa se i ja iskreno nadam da cemo se uskoro srest. Bar dok prodju berbe po Medjumurju  :D :D :D

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #3
Jedan mali isječak našeg skromnog druženja s publikom na Staru i Novu godinu  

ps. Ove crte oko videa me ubijaju al nemam vise volje boriti se sa njima...

New Year meet/flying - highlights | 1.1.2012.

lp,
Marko


 

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #5
Jako lepo

Da sam znal da bude neki meeting bi se i ja pojavil... :)

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #6
super momci!!!!!!!
opet nisam znal da se odvija miting
valjda bute javili drugi put :'(

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #7
Svaka čast Carevi .... Sta je je Dolazimo jednom malo do vas  ;) ;D

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #8
Mi smo za, pa da napravimo rc meeting. Baš smo pokosili u ponedjeljak pistu :)

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #9
Hahahaha Ja i ovak padam u grmlje :D:D

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #10
Nek vas ne zbuni naslov videa..jednostavno smo se našli i imali sreće da se skupilo i nešt publike i zainteresiranih pa je sve skupa bilo zanimljivije, meni osobno draži dio od samog letenja.

A za vas dečki, eh, prvo morate "položiti" letenje u našim uvjetima - s obzirom da nam je "letilište" slabih 100 metri od vrlo prometne zaobilaznice, raskrižja i prvih krovova (smjer S i I), tak da bi svaki rizični i nepromišljeni potezi mogli imati trajne posljedice na naša buduća okupljanja na ovoj lokaciji. Inače, do prije nekih dva mjeseca, ja sam sam' tu letio tj. vježbao jer mi je taman za vrtom, kasnije mi se pridružil kolega zrodi i hvala Bogu, on se priviknul na "uvjete" ovdje :D

A za neki pravi meet bi se trebalo "povući" malo u polje. Anyway, ak ništ drugo, kak gledatelji ste uvek svi dobrodošli dok mi trošimo ta 2 para baterija koje imamo  :D

lp,
Marko

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #11
A za vas dečki, eh, prvo morate "položiti" letenje u našim uvjetima - s obzirom da nam je "letilište" slabih 100 metri od vrlo prometne zaobilaznice i prvih krovova (smjer S i I), tak da bi svaki rizični i nepromišljeni potezi mogli imati trajne posljedice na naša buduća okupljanja na ovoj lokaciji.
Kao prvo Marko - čestitke na ovom video, kako bi rekli - 'Clip ima jaja'  :D
E sada , ovo gdje vi letite za mene i moje je nepregledna ravnica, jumbo - teren, pogledaj gdje sam prisiljen ponekada letjeti (kada nemam vremena za odlazak nekamo dalje):
http://static.panoramio.com/photos/original/33733608.jpg

Prekrasan je osjećaj kada slijećeš na livadicu 10*15 metara izmedju one dvije kuglaste lampe !
No to nije sve, ako letiš na 2,4, 'promet' na tom mjestu je jako gust (vidi attach).
Prema tome, ovi koji bi trebali kod vas letjeti, mogu doči kod mene na ovu horror livadu provjeriti svoje živce kao i svoje 2,4 uređaje !
Javi kad je slijedeće okupljanje, možda naletim sa juniorima, pa onda u Sv. Martin na rekreaciju ...

Damir

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #12
Hvala na pohvalama. Da, nepregledna ravnica, jumbo - teren, ali u nepovoljnom smjeru (jug) pogotovo kad je sunce vani  :D

E, sad ova fotka koju si stavio, ja sam šokiran, hehe, mislim" This is heavy Doc! "Ja bi tu došao samo s lego kockama i igrao se čitav dan, hehe. Kad mi letimo ovdje, u pravilu kolega Zoran pita kakvo je vrijeme, ako ja odgovorim potvrdno, dalje je sve jasno. A kad su naša 2-3 modela u zraku => pozivnica za ostalu ekipu iz kvarta. I to tak funkcionira, za sada, hehe. Još samo da nam se meštar Ivica aktivno priduži z svojom mašinerijom  :)

Istina, ja bih volio da se stvarno okupimo na jednom pravom meet-u i volio bih upoznati ostatak ekipe s foruma, možda ne tu baš gdje mi letimo već na nekoj malo manje rizičnoj livadi  ;)

lp,
Marko

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #13

E sada , ovo gdje vi letite za mene i moje je nepregledna ravnica, jumbo - teren, pogledaj gdje sam prisiljen ponekada letjeti (kada nemam vremena za odlazak nekamo dalje):
http://static.panoramio.com/photos/original/33733608.jpg


Toeče, respect na letalištu, ne bi vupal ni zmaja puštati niti Lego kockice slagati, a mislim da se ne bi niti na klackalicu sednul jer bi ju polupal :)
Za sad se privikavam na Maracov erodrom, do sad sam letal u Pribislavcu baš zbog straha da nekaj ne polupam..... Ali privikavam se i super je i bilo bi zakon napraviti neki meet....

LP,

Zoran

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #14
pozivnica za ostalu ekipu iz kvarta. I to tak funkcionira, za sada, hehe. Još samo da nam se Ivica aktivno priduži z svojom mašinerijom  :)


Ne znam na kojeg ste Ivicu mislili (ima nas više u tih par km) ali ako sam ja prozvan, prvom prilikom budem navratio, baš sam danas bio u blizini ali nikoga nije bilo na terenu.
Inače nisam pristaša letenja na rizičnim lokacijama, jer kad netko pogodi auto na zaobilaznici mogla bi ta zabava skupo koštati.
Predlažem vam da svratite do nekoliko kilometara dalje na sportski aerodrom u Nedelišću te malo preispitate situaciju. On je doduše privatan ali na njemu se povremeno okuplja naša ekipa predvođena Davorom B. naravno uz dopuštenje vlasnika. Vjerujem da bi uz predhodni dogovor sa vlasnikom te poštivanjem njegovih pravila također i vi bili dobrodošli.  ;)