Skip to main content

Topic: Letenje u Medjimurju (Read 5588 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #15
"Ja bi tu došao samo s lego kockama i igrao se čitav dan, hehe.
Nema problema, ja uzmem moje legiće, pa možemo zajedno !  ;)
Nije to tako strašno kao što izgleda, sa Zagićem ionako možeš tvrdo sletiti pod noge, više me strah tih 50-tak AP-a kaj ih tamo skeniram na lapu.
Usput letimo i na školskom igralištu, ovdje možeš vidjeti posljedice:
http://www.flyfreak.net/mjesta-za-letenje/zagi-%28lesi%29-se-vratio-kuci/msg31890/#msg31890

Damir

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #16
Kad smo već kod letenja u Međimurju, našel sam neke slike , Lahor i Cirus u rukama..... Ah ....

Tu je još stajal na vlastitim nogama....


Striček Leo voditelj ekipe "sve po nacrtu" :)






Acetonsko lijepilo od malih nogu..... I dalje radim "sve po nacrtu"... al bitno da lete :)

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #17
Leta se svaki vikend u Čakocvu, polako se okupljaju ljudi i zabaf je uvijek. Evo i par slika od nedjelje 22.01.2012. Vjetar je bil zabavan , ali se nismo dali omesti....







Ima još toga, spucalo se cca. 260 fotki i snimalo se... Moj F14 nije na snimkama jer sam bil iza objektiva :)

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #18
e sad znam di vam je lokacija u cakovcu za letuckanje, navratim u nedjelju da vidim situaciju live ;)

 

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #19
Pozdrav dečki,

Nisam znao da se leti na ca. 400 m od moje kuće..

Inače letim već godinama, prvo sam bio član AK Međimurje i letio u Pribislavcu, ali poslije loma (čitaj: smetnje) potpuno nove Extre, preselio sam na aerodrom u Nedelišću.

U Nedelišću je super lokacija za letenje, nema ceste niti kuća u blizini. Sve vas lijepo pozivam na letenje u Nedelišću čim vremenski uvjeti dozvole.
U koliko ste zainteresirani, možemo se zajedno nalaziti u Nedelišću. Nema smisla izazivati sreću tako blizu ceste.

Pozdrav,
Davor Balažić
www.id-fotostudio.hr

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #20
Ja sam za meeting, čim nas je više to bolje. I ja sam prije letal po Aerodromu, ali sam isto skršil par puta model iz neobjašnjivih razloga, onda sam upoznal Maraca i sad letimo na ovoj lokaciji..... Pazimo kaj radimo, ne letimo preko ceste i iskreno , paše mi lokacija jer mi nije predaleko za autom se odfurati pošto ipak cijena benzina ide u nebo.....

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #21
Web site je up, skroman al funkcionalan (barem bi trebao biti), link u mom potpisu ;)

lp,
Marko

Odg: Letenje u Medjimurju

Reply #22
Super si to napravil.Konačno se nešto počelo događati u Međimurju.Dok se sjetim da prije 15 godina nije prošel vikend a da se nije letjelo,a znalo se okupiti 10-15 modelara,a onda se ekipa jednostavno razišla i nikako da se formira nova .Mislim da si na dobrom putu da to napraviš i da nas stare a i one najmlađe modelare okupiš i da počnemo konačno neš ozbiljno.Još jednom velika pohvala za trud i volju . :) :) :) :) :)

LP.ivica