Skip to main content

Topic: kupnja trex500 (Read 2779 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: kupnja trex500

Reply #2
mislim radi plasticnog repa... jel to ok? nema nikakvog 3D u pitanju, hover, krugovi i to....
glavu bi odma mjenjao za fbl i microbeast tak da bi gyro isao odma u prodaju...
cca ista cijena mi je ako uzimam hk.... (jedino je sa hk sa dvije baterije i metalni rep...)
ako narucujem izvana budem olatil carinu al ovoh mozda provucem.....

Odg: kupnja trex500

Reply #3
Ne znam, ak je tak, zašto odmah ne uzmeš FBL verziju (s 3GX-om)?
I kaj će ti FBL za hover?  :)
MAK Zapad

Odg: kupnja trex500

Reply #4
ne bi 3gx (i preskupo mi je), microbeast imam sa 450, fali samo glava za 50 dolara koliko i gyro....
FBL zakon i ne bi vise bez njega uzimo.... pogotovo za hover, poljetanje, sljetanje, na vjetru, ma milina  :)

Odg: kupnja trex500

Reply #5
Ak imaš µBeast, uzmi Tarot 500 + ALZRC glavu, ispast će te jeftinije nego Align
MAK Zapad


Odg: kupnja trex500

Reply #7
Zato je out of stock.
Jesi pregledao sve oglase tu na FF za CopterX, Tarot, Align? To bi bilo najpovoljnije.
Onda imas za narucit svu elektroniku a na to vjerojatno neces platit PDV, a i postarina je manja.
Za helic velicine 550-tke postarina iz HongKonga je cca 50$, garantirani zastoj na carini +cca 30%.

Jel mora bit bas T-rex? Imas bar dva Protosa koji se prodaju na oglasima, a i vise ljudi u HR ima protose nego T-rexe 500-tke (sudeci po oglasima).

Infinity zna imat akcije besplatne postarine oko praznika tak da bi i to vrijedilo pricekat.

Zanimljiv je ovaj novi  Align ziro, izgleda isto ko 3GX, vjerojatno je elektronika ista ali bez ostala dva senzora.
Uzmes taj ziro, nalemis ostale senzore, flesas na 3GX firmware i imas 3GX (zapravo pricekas da to netko drugi napravi, stavi na rcgroups pa samo pratis)
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: kupnja trex500

Reply #8
N mora biti trex ali za njega ima hrpa djelova svugdje. Najvjerojatnije cu uzimat u dijelovima sve...

Odg: kupnja trex500

Reply #9
I za Protosa ima dijelova na puno mjesta, nije da ćeš otići u lokalni modelarski dućan i kupiti dijelove, iovako ionako moraš naručivati, pa ti dođe na isto  :)
MAK Zapad

Odg: kupnja trex500

Reply #10
Ne isplati se uzimat u dijelovima, vidi moje postove u vezi t-rexa 550, ista stvar i sa 500.
A ja sam radio frejmove sam (150 kn naspram 100$ za karbonske) i uzeo sam kabinu na HK za 11$.
Na kraju sam ustedio mozda 100$ a nije vrijedno truda, cekanja, servoa i kabine losije kvalitete (frejmovi su ispali bolji nego originalni).

Probaj pitat Koleta jel moze on nabavit iz swagija (sve sto je iz Robbeovog kataloga ida - pa tako i Align).

Općenito se slažem da je Protos FBL bolji helić, ali je T-rex robusniji (Protos karbon + al servo frame = neuništivo al to je već druga cijena).

Da sam u situaciji da kupujem pojedinačno dijelove, uzeo bi streched Protosa sa karbonskom ramom, FBL, alu upgradeima, na 3300mAh 6S. Jer te dijelove ionako moraš kupit odvojeno, pa na tome ne gubiš. Motorizacija već koja sad ide na Protose YGE sa Scorpionom. I Mini V-Bar. To je spisak želja, ono, ako dobijem na lotu ...
Tako da ako imas jos i 600-tku na 12S možeš koristiti iste baterije.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: kupnja trex500

Reply #11
Oces GAUI X5 jedan?
Slicna cijena, RTF :)

Ostalo od skolice letenja ;)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: kupnja trex500

Reply #12
slicna cijena svagiju i trex kombu?  :)

Odg: kupnja trex500

Reply #13
Da :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: kupnja trex500

Reply #14
X5 je prava pila ... Karbon - alu i nema se sto upgrejdat
Ali je 550-tka, baterije 4200mAh na gore i krakovi 500mm na vise.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG