Skip to main content

Topic: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica! (Read 24888 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #45
Pa super to tebi ide. Vjerujem da je samo pitanje vremena kada će se kamera preseliti sa cvrste podloge na heli :), a u tom slucaju takodjer ocekujemo objavu videouratka :).

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #46
Pa super to tebi ide. Vjerujem da je samo pitanje vremena kada će se kamera preseliti sa cvrste podloge na heli :), a u tom slucaju takodjer ocekujemo objavu videouratka :).

TNX facko, ma polako ucim..par puta ga sasio pa se naucio i slagati  :D..evo sad je taman negdje dva mjeseca kak sam u svemu skupa i tesko mi je opisati koliko me to sve skupa zaintrigiralo. Ekipa je odlicna, a tih par min u zraku neopisivo :-D..

Kamerica koja mi je bila primarna je sada trenutno samo na podu i biti ce tako jos ohoho vremena. Samo da je mrvicu toplije, ponekad ne osjecam prste  :o

Vidimo se,
M.
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #47
Ima ti Tomislav_ZG rješenje za hladne prste - torba za stanicu sa grijacima. Pred koji tjedan na domovinskom mostu, dok svima trnu prsti njemu se dlanovi lagano znoje :)


Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #49
Moraš počet letit 3D, brže lamataš prstima - krv brže kola - nije hladno  :D
MAK Zapad



Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #52
Ooooo Mirac, vidim da se napreduje, tak treba, kad stigne nova pila buš vidio kak buš proletio  :)
MAK Zapad


Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #54
Stvarno ti dobro ide, vrijedi povremeno i prste smrznuti  ;). Nego sto se ocekuje?

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #55
Stvarno ti dobro ide, vrijedi povremeno i prste smrznuti  ;). Nego sto se ocekuje?

Narucio sam tarot 450 kit, mks servaci, beastx, flybarless glavu i to je to. Vecina bi se odlucila za 500, ali jednostavno mi je ovo nekako bila bolja opcija. Ako ovoga ne frknem sluziti ce za treniranje :-D

Sve se odvija onako kako smo pricali na pocetku, sad me doma vec lagano gledaju u cudu dok sjedim za kompm  :)

Da idemo malo OT, bijeli je otisao prije par dana na tuning. Javim kad bude prvi trening..
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #56
Da da ljepo , svaki trenutak na simu vrača se na livadi.
Bravo samo peri.
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu


Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #58
Da idemo malo OT, bijeli je otisao prije par dana na tuning. Javim kad bude prvi trening..

O moze, moze preporucam se za voznju kada bude trening ;D. Btw, nabavio sam GoPro pa mozemo vise kuteva odjednom snimiti  :)

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #59
Subota, Jankomir (iza King Crossa) ili Domovinski, ajde da se dogovorimo.
MAK Zapad

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.