Skip to main content

Topic: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica! (Read 24575 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #61
Za vikend me nema  :(, imamo jedan obiteljsko poslovni put. Eventualno nedjelja mi dodje u obzir, ali ne znam u kojem cu stanju biti jer putujemo cijelu noc, a i noc ranije. Vi se dogovorite neovisno o meni, a ja ako se uspijem prikrpati dodjem, a ako ne biti ce jos prilike za smrzavanje  ;).

Btw, kamericu sam kupio jedno dva tjedna prije nego je izasla "dvojka"  :-[, no bez obzira na to ja sam s njom prezadovoljan: Za ono za sto je namijenjena je prva liga  :).


Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #62
Meni je nedjelja upitna jer sam u subotu na momačkoj, ali ak se baš mora, doletim  :)
MAK Zapad

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #63
Za vikend me nema  :(, imamo jedan obiteljsko poslovni put. Eventualno nedjelja mi dodje u obzir, ali ne znam u kojem cu stanju biti jer putujemo cijelu noc, a i noc ranije. Vi se dogovorite neovisno o meni, a ja ako se uspijem prikrpati dodjem, a ako ne biti ce jos prilike za smrzavanje  ;).

Btw, kamericu sam kupio jedno dva tjedna prije nego je izasla "dvojka"  :-[, no bez obzira na to ja sam s njom prezadovoljan: Za ono za sto je namijenjena je prva liga  :).

Ma da pa bude prilike, zima je dugaaaa  :D

Kaj se tice kamerice, ja se uopce ne zamaram sa dvojkom. Ova radi sasvim ok, nedavno napucao i novi firmware. Kao malo bolji WB i tako. Sve u svemu sljaka ok. Jedino si planiram pribaviti LCD za nju.

Sretno sa kamericom i salji neke zanimljive filmeke..
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #64
LCD sam odmah uzeo tako da  ;D


Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #66
Evo i od danas malo..opet smrzuti prsti, ali sam napravio jedan krug  :D..nabio sam i malo kontrasta, ali sam jednostavno predaleko da se nesto bolje vidi.

24.11.2011.



T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #67
Makar je drugi helic u igri bum ti malo natipkao..

Jucer se malo letalo kod Krasa...Jazavac bio u prolazu pa nije mogao odoliti da malo ne skrene kad je vidio da se nesto mice na livadi  :D :D..

Danas isto tako sa kolegom Bokijem..on picio solaca, a ja dalje vjezbanje. Smrznuti prstici, ali samopouzdanje raste. Hover prema sebi, malo letanja uokolo i tako. Zadnja batka popljugao rep, srecom odmah nakon poljetanja. Popustio vijak koji ide prema osovini pa je rep proklizao. Nije bio strasan crash, ali kod izmjene spindla i main shafta (koji koliko vidim nisu dobili po pi..) sam pretegnuo saraf na glavi i to je to.

Novi dio je vec narucen pa nastavljamo dalje  ;D

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #68
I danas se malo letalo, svega par batki (potrala me kisa domov)  :'(

Skinuo si junf na prvom inverted hoveru, loopovima i tako..odo sretan u 2012-u  ;D

T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Re: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #69
Svaka cast!
Jos malo pa piroflipovi ;)

Sent from my HTC Vision using Tapatalk
“Size matters not, ... Look at me. Judge me by size, do you?”


Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #71
citajuci tvoj prvi post gdje nisi nikad letio i sad nakon 3 mjeseca  inverted loopovi mogu samo reci svaka cast odlicno to tebi ide

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #72
citajuci tvoj prvi post gdje nisi nikad letio i sad nakon 3 mjeseca  inverted loopovi mogu samo reci svaka cast odlicno to tebi ide

Tnx,tnx...kad je robi1kenobi instruktor ide to super..a i stalno visim na simu. Ma mislim klimavo je to sve, ali konacno da sam se oslobodio onog glupog straha..
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Pozdrav ekipo i pomoc oko helica!

Reply #73
Ja na ovo sve mogu samo jedno reci - STREBER  :D :D :D

Svaka cast Mirac i samo tako dalje!


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.