Skip to main content

Topic: pomoć oko ESC (Read 2157 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pomoć oko ESC

Nedavno sam kupio "ESC TURNIGY 30A"na forumu i stavio ga u model ,no motor je radio10-ak sec i stao.
Oduzeo sam gas i ponovo ga dao motor je radio opet 10-ak sec ....i tako u nedogled.
Ako je netko imao takva iskustva molim za pomoć a ako nema pomoći da poskidam barem konektore.
        


       Hvala!


Odg: pomoć oko ESC

Reply #2
Ma probao sam i to,rezultat je uvijek isti. Hvala!

Odg: pomoć oko ESC

Reply #3
jel se da programirati broj ćelija?

ako je maknuto sa AUTO detect, onda je možda odabrano 4S npr
a spojeno na manje, pa regler misli kako je ispod vrijednosti za cutoff, pa daje samo po 10 sec gasa.


u praksi kada je na AUTO
regler sam detektira napon kada spojiš punu batku,
i onda letiš dok ne padne ispod neke vrijednosti, pa ti oduzme gas bilo potpuno naglo, bilo postupno(i to se da mijenjati).
i onda da se ne bi razbio, ako je potrebno, spustiš palicu gasa do nule, pa opet imaš po 10 sec gasa...
i tako u nedogled, dok ubiješ batku ako treba.

a čini mi se da se to tebi tu pali odmah.
ako se radi o tome, onda vjerojatno zato što misli da je batka prazna, ne detektira napon kod spajanja, već je manualno podešen broj ćelija.


samo ideja, možda nije, no 10 sec mi zazvonilo na to....  :)

Odg: pomoć oko ESC

Reply #4
Tomislav je u pravu,na 4 ćelije radi bez prekida.
Sad bi  ga trebalo programirati da radi na 3 ćelije,ako netko zna neka napiše kako,neću mu ništa.


Odg: pomoć oko ESC

Reply #6
Jeste riješili problem?
Imam ja karticu ako treba :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: pomoć oko ESC

Reply #7
Ma nisam,nemam baš puno ni vremena ali možda je rješenje kartica pa te molim pošalji mi broj tel.na PP.
Često sam u Zagrebu pa te nazovem.

Odg: pomoć oko ESC

Reply #8
Poslano na PM :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...