Skip to main content

Topic: BeastX MicroBeast (Read 1803 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BeastX MicroBeast

Hm, imati ću par pitanja o MicroBeastu, pa da krenem s prvim:

ESC ću spajati direktno u receiver, ne u MicroBeast (jer mi je jednostavnije a i tako mogu programirati failsafe), pa me interesira da li je dovoljno samo spojti S-Bus port na Rxu s S-Bus portom na MB-u ili da povučem još jednu servo žicu za power supply MB-a? Nadam se da je pitanje dovoljno jasno..
MAK Zapad

Odg: BeastX MicroBeast

Reply #1
Povuci jos jednu zicu.

Novi digitalci vuku dosta Hampera, pa se preporuca da struja ide kroz par zica :)
Ili ako imas dobar bec, jedan izvod u prijemnik, drugi izvod u beasta.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: BeastX MicroBeast

Reply #2
Hvala na odgovoru i savjetu, definitivno budem provukao još jednu  :)
Nažalost nemam poseban BEC
MAK Zapad

Odg: BeastX MicroBeast

Reply #3
Imam sitnih problema s repom..
U brzom letu u rikverc kad radim brze pokrete na rudderu rep počne wag-at, gyro gain je na 42% i to se ne događa svaki put, već samo ponekad (možda kad malo vjetar zapuše?), ista stvar u fast forward letu kad full naglo skrenem, nekad rep podivlja. Sad mi se već čini da sam dosta nisko s gainom, da li je možda onda problem u parametru D (Tail HeadingLock Gain)?
Ostavio sam ga na default settingu (crvena dioda, znači medium)
Da li da još samo smanjim gain za koji stupanj, ili da smanjim parametar D na blinkajuće crveno (low) i onda se još poigram s gainom? Da mijenjam vrijednost potenciometra 3 na MB-u? Sad je na sredini...
MAK Zapad