Skip to main content

Topic: mig 21 (Read 9256 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: mig 21

Reply #30
mikrobaloni?

lak na bazi vode. koji? imam doma neki bijeli brzosuseci, susi se na dodir za 20 minuta. jel taj ok?

meni treba kit samo da pokitam spojeve i ne mislim od toga raditi remek dijelo jer moji modeli imaju kratak zivot izmedju izgradnje i remonta. :D

izgradnja ide malo sporije jer sam ja ipak otac na porodiljnom pa sam vise domacica nego modelar, a domacice imaju puno posla i nemaju bas vremena za zabavu. :)


struja zakon, nitro USTAV

Odg: mig 21

Reply #31
mikrobaloni?

lak na bazi vode. koji? imam doma neki bijeli brzosuseci, susi se na dodir za 20 minuta. jel taj ok?

meni treba kit samo da pokitam spojeve i ne mislim od toga raditi remek dijelo jer moji modeli imaju kratak zivot izmedju izgradnje i remonta. :D

izgradnja ide malo sporije jer sam ja ipak otac na porodiljnom pa sam vise domacica nego modelar, a domacice imaju puno posla i nemaju bas vremena za zabavu. :)



može i taj bijeli ,bitno je da ne nagriza depron 8)

Odg: mig 21

Reply #32
malo sam citao o oblacenju deprona i nisao na metodu oblacenja sa papirom za pakiranje, a ekipa koristi novine ili japan papir koji se namoci sa vodom razrijedjenim dvofiksom. posto doma imam nesto japan papira pokust cu miga obuci u njega ovom metodom. kazu da ta metoda daje dosta cvrstoce, nije previse teska, lako se smirgla i lako boji...

nadam se da ce rezultati biti ok ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: mig 21

Reply #33
sinoc sam probao da posmirglan stiropor popunim drvofiksom.
Ide. ne ode puno ljepila. a u njega se moze dodati i toner :)
probacemo i tu varijantu :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: mig 21

Reply #34
Ja sam jedan svoj model obukao u smeđi papir za zamatenje, drvofix razrijedio vodom, namočio papir i prekrio model. izgleda zgužvano na početku, ali kad se posuši, sve se zategne. Rubovi su perfektni. Kora je čvrsta, masa mala. Može se lakirati.

Odg: mig 21

Reply #35
bude kakav update uskoro?  :D

lp,
Marko

Odg: mig 21

Reply #36
hehe,

bude nadam se, nikak uhvatiti vremena za dalje...
struja zakon, nitro USTAV