Skip to main content

Topic: Amerikаnci priznаli: Chemtrails > Tajni projekt! (Read 3626 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Amerikаnci priznаli: Chemtrails > Tajni projekt!

Reply #1
Iskreno, ne čudi me ni najmanje, samo treba pogledati u nebo...
MAK Zapad

Odg: Amerikаnci priznаli: Chemtrails > Tajni projekt!

Reply #2
Kolko toga još neznamo niti čemo ikad saznati....


Odg: Amerikаnci priznаli: Chemtrails > Tajni projekt!

Reply #4
Kad se svi pokrivaju po ušima niti ne žele znati, već radije provedu život u bijedi i neznanju, čekajući penziju i nadaju se laganoj i bezbolnoj smrti... A ako se pitaš o takvim stvarima, ostali ti se podrugljivo smiju i razmišljaju kak će se nalit ovaj vikend.. Ignorance is bliss..
Ajde, zastranio sam malo, nije ovaj forum za te teme, u jednu ruku mi je drago da su priznali jer nisam ispao blesavi paranoik, a s druge strane mi nije drago...
MAK Zapad


Odg: Amerikаnci priznаli: Chemtrails > Tajni projekt!

Reply #6
Quote
u jednu ruku mi je drago da su priznali

jel ima link na službenu stranicu toga iz B kuće?  :-\
ovi razno razni linkovi koji se pucaju tu nisu službeni, niti na njima ima link do službenih stranica.
da su priznali, ne bi li to i tako objavili kao i sve drugo?

Odg: Amerikаnci priznаli: Chemtrails > Tajni projekt!

Reply #7
Kad se svi pokrivaju po ušima niti ne žele znati, već radije provedu život u bijedi i neznanju, čekajući penziju i nadaju se laganoj i bezbolnoj smrti... A ako se pitaš o takvim stvarima, ostali ti se podrugljivo smiju i razmišljaju kak će se nalit ovaj vikend.. Ignorance is bliss..
Ajde, zastranio sam malo, nije ovaj forum za te teme, u jednu ruku mi je drago da su priznali jer nisam ispao blesavi paranoik, a s druge strane mi nije drago...

ne isplati se sekirat, a i normalno je da ljude zanimaju prizemnije stvari.

tu se jednostavno nista ne moze promijeniti koliko god govorili na glas bilo sto. dobar primjer za to je nas bivsi rezim gdje se branilo pricati o tome da vlast ne valja, da krade, da ugnjetava... danas o tome smijes pricati i vlast to jednostavno ignorira, a efekt je isti tj. vlast je i dalje nedodirljiva, a demokracija je samo privid.

vidio sam jos jutros tu vijest. kada sam isao za zg skuzio sam da na autu imam paucine na koje se skupilo inje pa je bila dobro vidljiva.  to sam povezao sa time jer se spominje paucina, a tesko da je bilo koji pauk ispleo to jer auto nisam vozio od jucer kada je vec bio minus. zao mi je da to nisam poslikao da ne ispadne da serem.
struja zakon, nitro USTAV


Odg: Amerikаnci priznаli: Chemtrails > Tajni projekt!

Reply #9
Ja to pratim već par godina i "paučine" ima svake godine zimi... A pauka nigdje...
MAK Zapad

Odg: Amerikаnci priznаli: Chemtrails > Tajni projekt!

Reply #10
ja ne pratim niti u to vjerujem, ali niti ne odbacujem mogucnost neceg takvog.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Amerikаnci priznаli: Chemtrails > Tajni projekt!

Reply #11
dečki, vi to ozbiljno ili?




Quote
u jednu ruku mi je drago da su priznali

jel ima link na službenu stranicu toga iz B kuće?  :-\
ovi razno razni linkovi koji se pucaju tu nisu službeni, niti na njima ima link do službenih stranica.
da su priznali, ne bi li to i tako objavili kao i sve drugo?


Tomislave, ne postavljaj logična pitanja :)

Odg: Amerikаnci priznаli: Chemtrails > Tajni projekt!

Reply #12
http://www.hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=5526:chemtrails-dokumenti&catid=38:zdravlje&Itemid=141


ne čudim se da nam je tako, ako je ovo "službeno pitanje zastupnika"

pored svih pitanja koja su se mogla postaviti, a nisu bila postavljena, gle ipak je bilo vremena za ovako nešto
pitam se da li je i tema bermudskog trokuta otvorena na ovom zadnjem zasjedanju :)


to sigurno ima dodatnu težinu kad se vidi da je zastupnica ujedno i DR.SC.


samo su propustili dodati da je ona "doktorirala na kulturalnim studijima, u sklopu znanosti o književnosti"


P.S. komentar na zastupnicu nema veze  sa strankom, da rasprava ne krene u krivom smjeru, već sam išao vidjeti da li je kojim pukim slučajem osoba koja postavlja takva pitanja iole "stručno" potkovana

naravno da je, NE


Odg: Amerikаnci priznаli: Chemtrails > Tajni projekt!

Reply #13
sjecam se da je i za vrijeme rata u nasicama bilo brdo te paucine koja je ostajala svaki put kad bi prelijetali neprijateljski zrakoplovi.. znam da su se radile kojekakve analize, ali nikad nisam vidio neki smisleni odgovor sto je to i cemu sluzi. soekulacije su isle od toga da je to ostatak izgaranja ic mamaca koje su avioni bacali (mada nisam bas siguran da su jna avioni uopce imali ic protumjere), pa do toga da je to nosac za biolosko oruzje...
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7