Skip to main content

Topic: Par slika iz Zadra i Nina (Read 20205 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Par slika iz Zadra i Nina

Reply #30
Nije baš par slika već video. Plaža u kasnu jesen LJUBAč kraj Zadra. Oblačno vrijeme već tri tjedna ( kao da smo u Zagrebu  8) )
Pozvali Jazavca na letenje ali imao pečih problema, tako da sam sa spotterom MUVOM obavio jedan let. Ne znam što se dešava, ali kod slabijeg svjetla GoPro nema oštri video. Na VIMEO još veća katastrofa. Snimam u R3 ( PAL 50 fps ) ali konvertiram u 25 fps za Youtube i VIMEO.


QUADCOPTER HK KK 2.0 LDC
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Par slika iz Zadra i Nina

Reply #31
Pridružujem se čestitkama ostalih kolega, prekrasno za vidit.
Rado bi htio svoje Miočiće vidit iz zraka, pa kad si u prilici svak odleti
do Rtine. 5+.

Odg: Par slika iz Zadra i Nina

Reply #32
Nikakav problem. Samo da bude sunčano i bez vjetra. Slikam i snimam po željama, samo da ne bude dosadno uvijek ista livada ;)
Ostavi mi poruku kada bude tako povoljno vrijeme, nema problema doći  i snimati. Samo mi treba spotter kada mi je MUVA zauzet
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Par slika iz Zadra i Nina

Reply #33
Bodul,ovo je predobro...Aranhuez...bravo.... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Par slika iz Zadra i Nina

Reply #34
03.01.2013.NIN - ZDRILAC _ KITER`S BEACH

Uhvatio malo dobrog vremena bez vjetra. Spotter i ja otišli smo u Nin i kod mjesta Zdrijac i letjeli iznad pješčanog rta koji štiti Ninsku lagunu od valova sa sjevera. Ta je plaža ljeti kada ima vjetra meka za kitere ( padobrani )
Pojavili se manji problemi sa 1,2Ghz videom, ali može se voziti bez straha.  
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Par slika iz Zadra i Nina

Reply #35
Prekrasno, cak si i moju vikendicu uspio uloviti :)

Odg: Par slika iz Zadra i Nina

Reply #36
Dobro jutro Bodule,sada je 0813 i,i baš si mi dao lijepi, smireni, ''laganini'',početak mog dana...idem veseo u Bauhaus nabaviti olova za balast,ako nađem ,a Tebi filmskom umjetniku hvala.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Par slika iz Zadra i Nina

Reply #37
Hvala. Samo da posluži mirno vrijeme bez vjetra. Ima još puno lijepoga za snimati. Uz more je sve zanimljivije. Boje neba, zelenila i kamena.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Par slika iz Zadra i Nina

Reply #38
Konačno jedan dan bez jačeg vjetra i kiše.
 
Opalio FPV let iznad SUPERNOVE u Zadru. Oblaci se ponovo navukli i izgubila se oštrina videa. Tempratura oko 5 C ali uz laganu buru smo se smrzavali. Ni jadna baterija nije izdržala puno.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Par slika iz Zadra i Nina

Reply #39
Bodule,dobro je ovo...baš mislim kako ,kada ne bi bilo prometa,ove ''piste'' su idealne ...možda u zoru..hvala na trudu 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Par slika iz Zadra i Nina

Reply #40
Dobra ideja. Ljeti otvaraju u 09:00. Do tada se može naletati. Ali grad je preblizu, pa bi došli znatiželjnici i postavili aute na parkingu. Tada ne bi smjeli letjeti iznad njih, i smanjuje nam se teren za letenje.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Par slika iz Zadra i Nina

Reply #41
Ma znam,uvijek ista priča...nama su u kaštelanskoj Emmezeti dovodili djecu u 0600 ujutro... :'(...a lipo je parkiralište... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Par slika iz Zadra i Nina

Reply #42
Za sve kojima su se smrzle pikulice, malo ljetnog ugođaja.

PART 2 od ljetošnjeg leta kraj Mrežnice.

Nemam puno novih uradaka, a šteta da tako lijepa priroda ne bude prikazana.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Par slika iz Zadra i Nina

Reply #43
Bodule ,već sam Ti rekao da imaš filmskog ''mota''.Montaža i ritam su  po mom guštu a muzika je bez greške(podsjeća na muzičku temu iz filma ''Afera Tomasa Crowna'').Zadnja scena, kada disciplinirano čekate slijetanje i, kada je u kadru bijeli najlon,na travi,...malo me podsjetila na francuske forenzičare  ???....Bravo i nisi ''ispilao'' sa dužinom filmića...Hvala,Veliki pozdrav ekipi.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Par slika iz Zadra i Nina

Reply #44
Hvala.
To s dužinom videa stalno mi s razlogom prigovara spotter. 2,5 do 3 min maksimalna dužina videa. Ja letim 6-9 min a treba naći najbolje scene da ne bude dosadno gledateljima. Nemam gušta voziti akcijski, tako da sam dosta usporen. Možda se mali RC JAZO šverca pod CINESTAR 8? :-D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(