Skip to main content

Topic: Film za modelare (Read 5619 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Film za modelare

Reply #1
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

prilično motivirajući crtić  ;)

Odg: Film za modelare

Reply #2
Fakat je volja!!! :D :D :D
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: Film za modelare

Reply #3
prejako  :D :D

Odg: Film za modelare

Reply #4
Dobar! :)
Robert

Odg: Film za modelare

Reply #5
Podsjeća me na moje početke! :D
jedino što nije bilo vatre :D :D

Odg: Film za modelare

Reply #6
wwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaa

Odg: Film za modelare

Reply #7
Prava motivacija za početnike!!!

 :D :D :D :D :D

Odg: Film za modelare

Reply #8
 :)


Odg: Film za modelare

Reply #10
Redatelja na kolac!!! :-X
Meni je film deprimirajući i tužan,šmrc!
Eto!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Film za modelare

Reply #11
 Čudi me da nitko nije primijetio kako mu je FF papirnati aviončić ipak malo i poletio, dok nije pao u stall.
Neki bi igrali hokej na ledu, a ni klizati ne znaju, tako je i u ovom hobiju: ima genijalaca koji nisu poleti niti jedan jedini model, a već komentiraju koja je oprema bolja, al' volim kada naseru postova - komedije nam ne fali !
Filmu 5 zvjezdica, redatelju stipendija !
Damir

Odg: Film za modelare

Reply #12
Čudi me da nitko nije primijetio kako mu je FF papirnati aviončić ipak malo i poletio, dok nije pao u stall.
Neki bi igrali hokej na ledu, a ni klizati ne znaju, tako je i u ovom hobiju: ima genijalaca koji nisu poleti niti jedan jedini model, a već komentiraju koja je oprema bolja, al' volim kada naseru postova - komedije nam ne fali !
Filmu 5 zvjezdica, redatelju stipendija !
Damir

tako je! Želimo rezultate prakse/pokusa a ne teorije!
Usput kada bude novo mućenje servaća?  :D :D

Odg: Film za modelare

Reply #13
Usput kada bude novo mućenje servaća?  :D :D
Ako mi netko donira HXT900 mogu napraviti direktnu usporedbu sa 2 serva u istoj klasi , pa koji prije crkne ..  :)

...........

Evo još jedan filmić na ovu temu za modelare: možeš imati 'avion na daljinski' bez velikih troškova, stanica,žiroskopa, HAKOM-a, servača i kojekakvih pizdarija:

http://www.youtube.com/watch?v=dXZ352ErX_s



Damir

 

Odg: Film za modelare

Reply #14
Fora, slop soaring samo se brdo ( kutija) krece i stvara gibanje zraka gore.