Skip to main content

Topic: koji je ovo model?? (Read 2928 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

koji je ovo model??

eto,dobio sam model od prijatelja i slazem ga,na njemu je bio nitro motor ja sam stavio motor 2700kw sa propom mislim da je 9x7 tako nesto,oce li letiti to??  ::) a sad moje pitanje,zanima me koji je to model!trup mi se cini kao neki mig a krila od neceg ljevog,ili mi se cini?kolko sam shvatio taj prijatelj ga je dobio od hlebeca!  8) a on ocito nije imo zivaca za to,on je jos na zagiju  :D



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Odg: koji je ovo model??

Reply #1
previse kv za taj propeler... a krila  :-\ .. ok ako si dobio, mozda se da nesto sloziti..

Odg: koji je ovo model??

Reply #2
po meni definitivno neki ruski, ali nisi dao sliku s boka pa se ne moze skuziti kakva mu je silueta...

koliko je watta motor? po slici izgleda malen i to je prevelik prop za njega.

koji je nitro bio gore?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: koji je ovo model??

Reply #3
iskreno nezz niti koji je motor bio niti nista,ovo je 2700kw.zasto je prop prevelik?letio sam nesto kratko s tim propom zagia  >:( mislim skuzio sam da se grije i batka i motor dosta,ak nista drugo nek stoji pa kad ga zlickam i nabavim setup u zrak

Odg: koji je ovo model??

Reply #4
haha na zagiju...krila su orginal od istoga , nitro 6,5ccm je bio gore isti takav ima ficho sa nitro motorom,mozda on prodaje i motor pa vidi s njim a mozda  i cijeli avion, kaj se tice motora previse kv-a stavi gore neki 3536  ili malo manji i elisu 1047 mislim da bi to trebalo biti ok


Odg: koji je ovo model??

Reply #5
inace avion sam dobio od kolege kano-a a on bolje zna kaj je bilo gore i koji je model...


Odg: koji je ovo model??

Reply #6
stavi emp elisu a ne ovu sa slike ta je drek...

Odg: koji je ovo model??

Reply #7
ok!hvala gyro!  ;)

Odg: koji je ovo model??

Reply #8
bio je moj imo sam ih par komada i sve sam ih dao osim jednog s koj ima sve na sebi ali nije bio u zraku, prešo na veče. letio je na 4,5 kubika model je umanjeni space walker samo sam mu malo trup promjenio dodo kabinu i još neke sitnice.
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: koji je ovo model??

Reply #9
si nabavil kakav motor......


Odg: koji je ovo model??

Reply #10
nisam nis,vjerojatno cu dat to igoru nek se on igra,nemam ja jos zivaca za to HAHA, a trenutno niti para za nitro  :-X

Odg: koji je ovo model??

Reply #11
Pa taj model samo dijelite iz ruke u ruku... :)
Valjda ce netko zapeti za nejga pa da ga vidimo u zraku. Video...

Odg: koji je ovo model??

Reply #12
haha,ide burazu tako da nije daleko od mene,mozda se i premislim pa mu ga ukradem nazad,no nevjerujem.barem zasad se ne mislim zezat s nitrom,ipak gorivo ovo ono previse treba za to malo gusta a ja sam jos u osnovnoj skoli pa nemam niti novaca za sve to financirat pa i ovo malo sto letim s elektrom mi je zasad dovoljno  ;)

Odg: koji je ovo model??

Reply #13
Ako ne želi ni on gle možeš ga pokloniti nekom( meni možda )  :).
Spektrum dx7s i razni modelčeki