Skip to main content

Topic: FTR AA-DS620!! SERVO (Read 3247 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

FTR AA-DS620!! SERVO

Kaj mislite o.... žbrlj mrlj daj samo da prodam.

Ljudi dragi, dajte najte. Nemojte kupovati jeftikanere ako vam je novac mio, pliz! Zažmirite i kupite taj dobar servo, znati će te po brojnim postovima na RC sajtovima, i to je to. Ako Engleska poslovica veli: nisam dovoljno bogat da bi kupovao jeftino, iz mog iskustva mogu reći da to jaaako vrijedi za RC SERVO svjet, zapravo za cijeli RC svijet.

Eto, to je sva mudrost, moja dva centa. Pitajte Robija, Wespena, Simpija i sve ove kaj često slažu heliće ;), buju vam rekli isto kaj i ja, ha? :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: FTR AA-DS620!! SERVO

Reply #1
+1
MAK Zapad

Odg: FTR AA-DS620!! SERVO

Reply #2
Vidim da se bezveze dižu tenzije  :)
Nitko tebe ne tjera da kupiš ovo ili ono, ali ako netko dođe na forum i pita mišljenje, daš mu svoje mišljenje i bok. Ak misliš da nije u pravu, probaš argumentirati zašto nije ili jednostavno ignoriraš post. Ovo je forum i postoji kako bi ljudi izmjenjivali svoja mišljenja i iskustva.
Vidio sam na tvojim helijima kak se ponaša taj sveopće (na hobbykingu i tu na forumu) hvaljeni ds480 (il kak se već zove taj turnigy) u kombinaciji s assanom i meni je to dosta da sačuvam svojih 200tinjak+ kuna. Nema veze da li je to HK450 V2 ili Mini Protos, ali loš žiro + repni servo je loš žiro+repni servo i nigdje neće raditi dobro.
Eto to je MOJE mišljenje, nek se nitko ne uvrijedi i spreman sam za daljnje mlaćenje prazne slame budući da imam vremena na poslu  :D
MAK Zapad

Odg: FTR AA-DS620!! SERVO

Reply #3
Ja sam ego triper i puna mi je kapa da me samo cure gledaju, pa sam se počeo bavit helijima da me i frajeri počnu gledat i vikat WOW kad letim 3D
 ;)
MAK Zapad

Odg: FTR AA-DS620!! SERVO

Reply #4
Nema potrebe, pa raspravljamo, zajebavamo se i podjebavamo, to je sve OK  :) Ja nemam problema s tim, niti sam se našao uvrijeđen niti sam koga htio uvrijediti  :)
Nego odo si naručit malo HK servača  :D
MAK Zapad

 

Odg: FTR AA-DS620!! SERVO

Reply #5
Koje tenzije? To je trebala biti zajebancija.

Pa nema problema, ja svaki dan uživam u zezeanciji, JER MENI NIJE CILJ biti neki 3D virtuoz i skretati poglede ljudi tipa "waw!!".

za to me boli.

kako kažeš svako svoje mišljenje, e ti si ga fakat sad rekao. Očito sam bio upravu.

[attachimg=1]

hihihi, nisam mogo izdržat :D
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: FTR AA-DS620!! SERVO

Reply #6
Pa HK922MG su npr. OK servači (za recimo cikliku) ali vole prdnut brzo.
HK servači su dobri na deproncima, stiroporcima i kajtijaznam.. I ja ih koristim za tu namjenu.
Tko je neznalica, ja to nisam rekao? Nisam najpametniji, ali jako pametan jesam i u ovom hobiju sam jako dugo i nagledao sam se i loših skupih servača (npr. Hitec prije 10ak godina, od 4 kupljena, 2 su jitterala ko mutava, jedan nije centrirao, a jedan radi, sve to nakon par sati leta. Nijedan od ova 3 loša nisi mogao niti koristiti za gas na nitro motoru koliko su bili loši, a jedan je koštao toliko da si kupiš kilu HXT900).
I možeš ti mene uvjeravat da su HXT900 i HK922 ultimativni heli servači, ali da koštaju 50 centi po komadu, ja ih ne bih stavio na heli jer su smeće.
I ne, nisam ja počeo na hobbykingu nego sam počeo kao mali klinac čiji je stari bio modelar kad je vlasnik hobbykinga u australiji lovio klokane  :)
Vidim da si počeo s malo ofenzivnim stavom, stvarno ne znam zašto ali nema potrebe za tim ;)
MAK Zapad

Odg: FTR AA-DS620!! SERVO

Reply #7
Sve pobrisano jer mi se ne da.

Odg: FTR AA-DS620!! SERVO

Reply #8
Pa kaj nikome nije smjesan mel gibson??
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: FTR AA-DS620!! SERVO

Reply #9
Sve pobrisano jer mi se ne da.

Pa kaj si sve pobriso?? Sad robi1kenobi izgleda kao da priča sam sa sobom... pa daj nemoj biti takav :'(
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: FTR AA-DS620!! SERVO

Reply #10
Tko je mel gips? ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: FTR AA-DS620!! SERVO

Reply #11
ja mislio bush jr.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG


Odg: FTR AA-DS620!! SERVO

Reply #13
Mel ko da radi na HXT  :D

dobar dobar.....

Odg: FTR AA-DS620!! SERVO

Reply #14
Mel ja HXT900 na ciklici,a sad mam Hitec 65.Sve dela.
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian