Skip to main content

Topic: Outrage Velocity 50 (Read 56504 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #60
A kad gledam kaj uzet da nije skupo a da valja, leti mi se što prije :)
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #61
Bilo mi je dosadno danas pa sam sastavio glavu. Prošao par puta kroz manual, heli je stvarno lijepo i jednostavno dizajniran. E da i sviđa mi se kaj baš nigdje nema threadlockera
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #62
Lynx 61mm FBL linkovi pasu i za Velocity 50. Kad vec slazes glavu.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #63
E to je zgodna stvar, hvala!
Nego, Tarot FBL glave dolaze s podešavajućim linkovima, ne kužim zašto svi to ne rade...
Ne znam da li da koristim unutarnje (140° CCPM) rupe na swashu ili vanjske (120°) - prednosti, nedostaci?
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #64
Pogledaj sliku.
140 swash sluzi za rasterecenje ovih servoa sa strane jer su sad na istoj poluzi, i istovremeno rjesava interakciju elevatora i kolektiva. Sto je dobro kod FB glave. Kod FBL glave interakciju rjesava elektronika, a nejednako opterecenje servoa ostaje. Mislim da u kitu nemas kuglice za 140, jer su te odmaknute od navoja na "vratu". Ja ih nisam dobio sa Fusionom, a trebaju ti i druge klackalice. Imas kit za prebacivanje na 140 koji sadrzi sve to za Velocity. Ukratko ne isplati se, stavi u ove rupe za 120 i vozi.
http://www.flying-hobby.com/shop/outrage-140-degree-ccpm-control-kit-velocity-50-p-7700.html
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #65
Evo zasad imam kit, YS56 i Outrage Hyper Rage 56 i Perfect Regulators regulator voltaže.
Sljedeće V-Bar i servači. BTW gledao sam malo, NIGDJE nema V-Bara na stanju
MAK Zapad

Re: Outrage Velocity 50

Reply #66
A svagi?

Sent from my HTC Legend using Tapatalk

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #67
A mozda cu ti ja imati jedan posteni set servaca ;)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Re: Outrage Velocity 50

Reply #69
Imas link di govore o novom updateu za beastx?

Sent from my HTC Legend using Tapatalk

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #70
Hm, ne sjećam se gdje sam pročitao, ali mislim da je na Bert Kammererovoj stranici na Facebooku bilo govora o tome
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #71
Ili
3x BLS451 cyclic
1x BLS251 rep

a mozda i Align DS620 x4
:)


Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #72
620ke ne bih, ali Futabe zvuče mljac, samo kaj sam od te kombinacije odustao zbog $$$ :(
Ovisi koliko love, mogli bi se možda i dogovorit nekaj :) Aj javi cifru da znam kak iskemijat novce i do kada (ak buš imao Futabe) :)
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #73
A zakaj nebi 620? Jel bi onda rađe 610 ili je nekaj drugo u pitanju tipa kvaliteta i tak?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #74
Ma samo zbog momenta, ipak je to veća 600ka.
Da, radije 610  :)
MAK Zapad