Skip to main content

Topic: Outrage Velocity 50 (Read 56516 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #150
Ovaj dio ispod samog kućišta glave još nije zašarafljen (mogu ga micati gore-dolje) zato što još gore nisu servači i FBL kontroler. Inače na ovoj glavi ruke koje idu na blejdgripove sa swasha nisu savršeno paralelne s glavnom osovinom, to je tak. Samo treba jako paziti na to da ne bi bilo problema s faziranjem. Malo me frka toga jer nemam iskustva s takvim glavama, bilo bi ga šteta ubit zbog takve gluposti.

Uh oh, jedva čekam da sve to vidim! Ne buš valjda sâm išel na prvi hover (huver kak bi Jurica rekel :D)?
Ja sam govorio hover cijelo vrijeme(učio sam sve na engleskom,za sve sam pitao amere,nisam znao da ima modelara u hrv)onda sam nekog čuo da govori huver,ne sječam se koga točno pa sam "shvatio" da je to hrvatski naziv za hover
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #151
Hover se piše, čita se "haver"
Isto ko i piroflip, nije pajroflip, neg piroflip (pirouette flip, ne kažu "pajruet flip", neg "piruet flip")
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #152
ako se ne varam i raptor ima na frejmu oznake za podesavanje pitcha

Vjerujem da je Luxo mislio na linkove, ne moraš s kliještima za ball linkove iste micat sa swasha, gripa ili servo ruke, već samo vrtiš link (koji ima kontranavoje)
Problem nije toliki ni u tome što treba skidat ball linkove, već u rezoluciji - s klasičnim linkovima imaš rezoluciju od jednog punog okreta, a kad imaš kontranavoje imaš jako visoku rezoluciju
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #153
robi1 ukro sam ti upaljac xD bumo se vidjeli opet...

outrage velocity 50 mogu rec samo da to nije helich nego stroj za rezanje ljudskih glava xDD

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #154
Jbt baš sam danas kupio taj upaljač  :D
Haha j/k zadrži ga  :)
MAK Zapad

 

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #155
HeliDirect FTW, naručivao sam već dosta od njih, uvijek najjeftinijom poštom bez tracking numbera i uvijek je došlo za manje od 7 dana!
Znači stigla Futaba 750, jedva čekam da dođem doma i otpakiram to
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #156
HeliDirect FTW, naručivao sam već dosta od njih, uvijek najjeftinijom poštom bez tracking numbera i uvijek je došlo za manje od 7 dana!
Znači stigla Futaba 750, jedva čekam da dođem doma i otpakiram to

Wow! Idemo letit? ;D Kaj ti još fali?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #157
S Infinityja čekam sitnice, s Towerhobbiesa servo gasa, s Fast-Lada bateriju i sablje, iz Splita (Žare) gorivo i od Wespena servače  :D
Nadam se da letimo sl. tjedan, ak se nekaj ne izjalovi  >:(
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #158
S Infinityja čekam sitnice, s Towerhobbiesa servo gasa, s Fast-Lada bateriju i sablje, iz Splita gorivo i od Wespena servače  :D
Nadam se da letimo sl. tjedan, ak se nekaj ne izjalovi  >:(

^^ Ja sam danas već obavio 3 leta :). Jedva čekam, valjda ga nebum skršil do tada :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #159
Ma nebuš, samo lagano  ;)
Budući da jednostavno nisam više imao živaca čekat, odem na Fast-Lad (samo oni su imali Outrage NRG 3600 2s bateriju) i reko uzet ću tamo i sablje (ne da mi se mjesec dana čekat s HK), osim toga htio sam baš 620 a tih baš nema u nekim jeftinim žblj kombinacijama, šteta je ne iskoristit Yamadu kad je već gore, i uzmem ja SABice, dolazi danas mail od Fast-Lada da ih nemaju na stocku. Reko ajde, stavi mi onda neke 620mm flybarless koje imaš i reci kolko treba doplatit, veli meni lik evo 620FBL imamo samo Mavrikk G5 i ne treba niš nadoplatit (par funti je razlika) jer je kao njihova greška. Reko stari svaka čast  :)
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #160
Fast Lad je mamojebchka firma!!! Svaka im čast! Meni stigli gear-ovi umjesto servoa i odma su isti dan poslali servoe i rekli ne trebaš gear-ove vraćat... sve o njihovom trošku!
Aj robi video neki onda idući tjedan da vidimo kako ga kršiš :D
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #161
Valjda će bit neki video, ako se uspješno odvoji od zemlje, ali prvih par tankova ništa jer treba razradit endžin  :)
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #162
Je Fast-Lad FTW! Jedina mana im je kaj ti u accountu čuvaju svaku naruđbu pa mi je onda bed kada vidim kolko sam im već dal nofci :D
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #163
Hehe  :D
Uzeo sam onu standardnu poštu za 10GBP, bi to moglo stići sl. tjedan?
Inače, nisu im sve stvari baš preskupe, nešto dođe na isto jer je shipping manji nego iz ju es end ej ili kine
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #164
Valjda će bit neki video, ako se uspješno odvoji od zemlje, ali prvih par tankova ništa jer treba razradit endžin  :)

Ti buš na kraju prije letili od Dextera. On svoj pimpla već godinu dana :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3