Skip to main content

Topic: Outrage Velocity 50 (Read 56520 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #300
može gas ali bez elisa ak ne želiš harakiri :D :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #301
I kaj, ode sve na bubanj?

Imam ti ja jedan Solo Pro za prodati, da ipak ne ostanes bez icega :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #302
OK, kad prodam uzel bum si Solača da imam kaj za letit kad ne puše vjetar :)
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #303
meni dolazi solach samo sto nije stigo : )

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #304
E super, onda ćemo skupa solirat! (oksimoron?)
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #305
Prodajem ovo smeće, jebo nitro, nemrem upalit motor već danima, pa vibracije, pa Futaba 750 ne valja, i još ja ne znam letit... Najsretniji bih bio s nekim elektro helijem za kojeg ima dijelova kod Todorića :) Ne zezam se, ponude na PM. Može zamjena za elektro
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #306
 :D :D

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #307
Nije smiješno kad zdrobiš soma i nešto eura i na kraju ispadne da to ne valja, a lijepo su ti ljudi govorili  :-[
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #308
Znam ja kako je to kad saznas da nesto nije za tebe,tako sam ja rc brodova nakupovao u vrijednosti
od oko 700$ i vozio ih misec dana,na kraju mi dopizdilo pa ih sve prodao,ostavio samo jednoga  :D

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #309
ma daj pa fixat ces ga,  svakom se to moglo desit kuzim da ti je sad pun K svega jer ga slazes vec koliko a nisi ga niti izgusto u 3D-u al bit ce bolje sad je bed  jer si sjebo sim kabl isto prodo solacha :P i sad nemas kaj a neda ti se opet cekat neke djelove pa jos slagat... ti bi letio : )



Odg: Outrage Velocity 50

Reply #310
evo sad baš razmišljam da ni nitro nije jeftin samo motor je skup još sva elektronika koja ide u heli $$$$$$$   ???
Solopro je bolji  :D  :D

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #311
solo pro sa 6 baterija combo mi dolazi za 450 kn : )
ocekujem ovaj ili sljedeci tjedan jebo ti sve ostalo xD

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #312
Alo. Smiri loptu. Mora radit. Tema ima već 21 stranicu al vidio sam i dužih i na kraju su ljudi zadovoljni se vraćali sa livade.
Da rezimiramo: Yamada je vrhunski motor, Futaba je sigurno dovoljno dobar FBL, velocity je potvrđeno dobar helić.
Prvo odmori malo pa ispočetka, ja sam si uzeo godinu dana za slaganje, i to je prošlo a helić još nije potpuno funkcionalan pa me to ne sekira (jer imam drugi ;D ).
Samo strpljenja i stvari će doći na svoje.

Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #313
Slazem se sa Davorom, ne brzaj sa odlukama. Ne vjerujem da ti se isplati prodavat sad taj helic nakon toliko vremena. Strpljenja malo. Sklepaj neki manji elektro za svaki dan i gustaj se a za nitra polako skupljaj sta ti treba, pa i ako prodje godinu dana, nema veze, polako.

To ti je ko brak na brzaka, brzo si uletio u to sad poradi na tome da potraje, razvod je skup :D ;)

 

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #314
Nemoj prodavati zvijer, uzmi nesto manje za gust i za svakodnevni let, a ovog si slozi za uzivanciju povremeno.
Lp,
Alex