Skip to main content

Topic: Outrage Velocity 50 (Read 56523 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #330
A u Austriju mi se baš i ne ide  :)
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #331
ma uvijek netko ima kantu,dve viska
nemoj me iznevjerit mora biti bar netko ko potice nitro  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #332
Daj bar da ih slikamo zajedno prije nego što prodaš :-[ ?
Ja tu Yamadu zapalim samo mi daj vremena (benzina i šibica) :-\ !
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #333
Nemoj,pa tko će nam rastjerati komarce dimom!??? ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #334


Mislil sam da ste skužili zajebanciju  :D

Ma kaj vam je ljudi, pa heli je savršenstvo, da imam love uzel bi i 90ku s Yamadom 120
Mislim da bih tu Yamadu kaj je gore mogao zapalit rukom, sam joj pokažeš starter i mrcina radi.
Problema nemam, Futaba radi iznad očekivanog (mali problemi u startu, wobblala je ko mutava, ja mislio da je to zbog vibracija, ali nije nego su mijenjali neke stvari s novim firmwareom koji je pogodan za ne-Futaba servače)
Ustvari onim postom sam htio reći koliko sam zadovoljan.
Jedina stvar je skupo gorivo, ali polako ću se opskrbljivat tak da ni to neće bit problem.
Svakome tko razmišlja o nitro heliju, ako ga ne muči cijena goriva - toplo preporučam, ništa puno više zajebancije nego s elektro. To malo kaj zamasti se pobriše krpom kad dođeš doma s livade u ravno 15 sekundi ili ak si picajzla u 1 minuti, ne moraš podmazivat ništa jer se sve lijepo podmaže. Nemreš ko elektro samo gas nakon što sklopiš heli, 2-3 rezervoara laganog leta bez governera s bogatom smjesom, nakon toga uključiš governor, malo se poigraš iglama i po plinu. Siguran sam da s dobrim motorom kao što je O.S. ili još bolje Yamada niti jedan početnik ne bi imao nikakvih problema. Samo treba znat kaj radiš.
I ustvari izbjegneš pizdariju s punjenjem i spremanjem baterija, imaš jednu bateriju za prijemnik koju napuniš i to je to. Ja s ovom mogu odletit 5-6 letova cca i još ostane 30ak% kapaciteta.
Dobitna kombinacija bi bila jedan nitro i jedan elektro s 2 baterije. Kad odletiš par rezervoara napune ti se batke i možeš cijeli dan bit na livadi a da nisi kupio hrpu baterija i nisi potrošio hrpu nitra.
Naravno da Velo ostaje kod mene, a sljedeća stvar je Fusion na 12s :)
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #335


Šteta... baš sam ti htio ponuditi 8 soma da imam nitra i to novog... ali jebiga, ti se zajebavaš ;)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #336
 :D :D :D , več sam mislil da si dobil elisom po glavi  :D :D :D
dx9-xd8-gobac630

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #337
:D :D :D , več sam mislil da si dobil elisom po glavi  :D :D :D
:D

E da, sad je vrijeme da se isprobaju el cheapo sabljoni gore, da skršim getribe na svim servačima, linkove, mainshaft, spindle, boom i torque tube imam oko 30$ štete (boom 5 dolara, mainshaft 5, spindle 3, getribe dolar, torque tube cijeli s ležajevima 8, linkovi 5-6 ne sjećam se) a sablje 100$... Nema smisla
Da furam sablje za 37 (TIG s hobbykinga), mogu ga ubijat i kreševi me koštaju malo više neg 450 ;D Ak ne odu bladegripovi ili slično.
MAK Zapad

 

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #338
Sad buš ti moral platiti 2. rundu pive!!! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian





Odg: Outrage Velocity 50

Reply #343
 :D :D :D koji zaje*,nije me odavno neko ovako

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #344
Daj robi opet trollaj nekaj, jučer je baš bilo zanimljivo na forumu...
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3