Skip to main content

Topic: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8 (Read 127261 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #285
Ajde de, drago mi je da se zabavljas! Je vec letio? Si zadovoljan sa setupom?


NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #287
A antene i video link?


NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #289
Cool! Si to narucio sa ReadyMadeRC ili?


NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #291
Ma daj! Pa super! Moram ga i ja zicat da mi napravi!


Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #293
šta reći , kralj neba . :)
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #294
Joooojjjj stvarno je moćan... ??? 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #295
Odličan video i s njima se slažem da je glupo predviđeno mjesto za gopro na prednjoj donjoj strani modela, ni ja ju necu ondje smjestiti, jer je prerizično prilikom sljetanja da se ne ošteti GoPro. Sviđa mi se izvedba kako rotira GoPro 360° ali smatram da je to dodatan otpor zraka pri letu.
Još mi se ne sviđa kako su zaljepili stabilizacijska krilca, nisam expert u aeronautici i koliko to znači za model, ali ako Boeing 767 na svojim krilima ima pravilno postavljena krilca onda su i oni trebali, kao na slici:

[attach=1]


Zna li netko zašto su krilca ovako postavljena i koje su prednosti?

Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #296
Nije isti profil krila ,nije ista brzina,pa nije ni isti inducirani negativni pritisak na gornjaku(vrhovi krila)... ;)

Note:kod 8-smice winglets služe za stabilizaciju a kod full-size da smanje negativnu indukciju. :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #298
Super , baš gledam kud je ta elektronika otišla.Modeli već imaju mogučnost samopoljetanja (iz ruke ili katapult ali sam ide na zadanu visinu) ,let od točke do točke i samo slijetanje.

Veseli me ovaj x8 .nadam se da sam idući tjedan u zraku.čeka se samo jedan servać koji je riknuo.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

NOVA SKYWALKER PLATFORMA ZA FPV X8

Reply #299
Hahaha poslije ces pricat - a onda taj servac nije dosao sljedecih dva mjeseca! Buahahaha