Skip to main content

Topic: Agusta A-109 t-rex 450 pro (Read 12698 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #15
budeš stavil neke prozore na vrata da se ne vidi frame ....  drugo mi super izgleda
dx9-xd8-gobac630


Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #17
Pre lijep model,i ja ću,nadam se uzet jednu 250 skalu kad si svoje 450-tku sredim i malo letim
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #18
Pre lijep model,i ja ću,nadam se uzet jednu 250 skalu kad si svoje 450-tku sredim i malo letim

Super no cini mi se da je 250 klasa premala za skalu. Mislim ljudi to radu i tako to ali su ipak malipacni. Mozda bi bolje bilo 450-tku sredit u skalu. Dobis nesto preko 1200-1300 grama model koji se u zraku doima jos masivnije i leti "scale". Manji su puno nervozniji pa nije fora za gledat. ;)
3 x rc helikopter :P

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #19
odlicno izgledaju,aliu ovaj drugi mi se vise svidja

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #20
odlicno izgledaju,aliu ovaj drugi mi se vise svidja

Zoki, fotografija ne moze da docara ljepotu scale helija. Agusta uzivo izgleda ko milijun dolara ;D a kad leti prava je mala raketa....u stvari mislim da fotkanje malo pokvari dojam , mozda radi blica, ko zna...
3 x rc helikopter :P

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #21
Pre lijep model,i ja ću,nadam se uzet jednu 250 skalu kad si svoje 450-tku sredim i malo letim

Super no cini mi se da je 250 klasa premala za skalu. Mislim ljudi to radu i tako to ali su ipak malipacni. Mozda bi bolje bilo 450-tku sredit u skalu. Dobis nesto preko 1200-1300 grama model koji se u zraku doima jos masivnije i leti "scale". Manji su puno nervozniji pa nije fora za gledat. ;)

Slažem se , bolje veći mali su živčani. No ovaj mali je predobar.
Inače svaka čast.

Micro MD 500E (Align T-Rex 250 Size) Custom Rotorhead and Lights

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #22
Pre lijep model,i ja ću,nadam se uzet jednu 250 skalu kad si svoje 450-tku sredim i malo letim

Super no cini mi se da je 250 klasa premala za skalu. Mislim ljudi to radu i tako to ali su ipak malipacni. Mozda bi bolje bilo 450-tku sredit u skalu. Dobis nesto preko 1200-1300 grama model koji se u zraku doima jos masivnije i leti "scale". Manji su puno nervozniji pa nije fora za gledat. ;)

Slažem se , bolje veći mali su živčani. No ovaj mali je predobar.
Inače svaka čast.

Micro MD 500E (Align T-Rex 250 Size) Custom Rotorhead and Lights

E, Moriaty, taj lik ti inace petlja sa skejlovima i prilicno je dobar. Sigurno ima hrpu skejlova od 250 pa do ,pretpostavljam, 600 klase. Zove se Manueel Ramirez. Dost toga on sam modificira na helijima da postigne skejl efekt :)

Ovaj mali heli je pravi "eye cookie"  :P  i krasno leti.  :)
3 x rc helikopter :P

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #23
Vidio. I zakon su.

Kada bi bilo moguće onda bi volio napraviti skale od Bell-H-13-MASH ili ti helić iz MASH-a ;) ;)

[attachimg=1]

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #24
Vidio. I zakon su.

Kada bi bilo moguće onda bi volio napraviti skale od Bell-H-13-MASH ili ti helić iz MASH-a ;) ;)

[attachimg=1]


He,he, prijatelju imam jedno krasno instant rjesenje za tebe ako ti se da radit nesto slicno u 450 klasi, dakle ako bi zelio slozit skejl
Hughes 300-c onda ti predlazem ovo: http://www.proheli.de/onlineshop/product_info.php?pName=hughes-300ctrex&cName=rumpfbausaetze-trex-450-hughes-300ctrex
3 x rc helikopter :P

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #25
Fora izgleda ali nije isti ;)
Dalo bi se napraviti home made. Tipa žična konstrukcija iza, malo tvrdih žica i dosta lemljenja dobrom lemilicom (varenja), taj rep mi je ipak najjači.
Landing gear isto bi se dao napraviti relativno lagano i kupole za "ranjenike".
No Canopy tako veliki nisam siguran od čega i kako.
Battery tray bi se mogao premjestiti dolje ispod helija.

Ili kako je lik napravio stavio po jednu 2S batku na stranu helija u tray za ranjenike i fura na 4S. Isto je 450klasa mislim. Ali neprepoznatljivo.

Da me ubiješ ne mogu naći link.

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #26
Fora izgleda ali nije isti ;)
Dalo bi se napraviti home made. Tipa žična konstrukcija iza, malo tvrdih žica i dosta lemljenja dobrom lemilicom (varenja), taj rep mi je ipak najjači.
Landing gear isto bi se dao napraviti relativno lagano i kupole za "ranjenike".
No Canopy tako veliki nisam siguran od čega i kako.
Battery tray bi se mogao premjestiti dolje ispod helija.

Ili kako je lik napravio stavio po jednu 2S batku na stranu helija u tray za ranjenike i fura na 4S. Isto je 450klasa mislim. Ali neprepoznatljivo.

Da me ubiješ ne mogu naći link.

Upravo je rep problematican, previse sicusnih trokutica bi bilo pipavo izvest na 450 klasi  ???. Mozda bi bilo interesantno pokusat rep izvest od karbonskih sipkica (kao one sta su strut-ovi na repu 450-tke. Za canopy bi se trebao napravit model od balze i spere pa ga napravit od vivak folije vakuum forming-om. Dalo bi se stagod skemijat. ::)
3 x rc helikopter :P

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #27
Sad sam se zainteresirao.
Možda custom cnc rezan srednji dio (side plate).
Budem malo promozgao sutra.

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #28
Sad sam se zainteresirao.
Možda custom cnc rezan srednji dio (side plate).
Budem malo promozgao sutra.

Ma sve se danas da napravit. Nije to vise ni toliko skupo a nije ni  tesko nac nekog da ti na cnc reze dijelove. A kojeg li teg gusta kad helikopter koji zaista i izgleda kao helikopter poleti ;D
3 x rc helikopter :P

Odg: Agusta A-109 t-rex 450 pro

Reply #29
Pa karbona imam na bacanje.
Šteta što nemam kvadrat profil.
Dalo bi se složiti lijepa konstrukcija s karbonom repa.
Spojeve recimo dobro nasaftati s epoxijem i još neke spojn ice da idu u profil iznutra. Trebalo bi biti dovoljno čvrsto i lagano. I samo staviti oko repa.
A na cnc izrezati onaj rep sami, sideplateove, a ploča "podvozje" bi moglo od debelog aviošpera. Naravno i horizontalne  ploče od nekog karbona na CNC-u.