Skip to main content

Topic: Sebart Katana S30E (Read 9521 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sebart Katana S30E

Društvo, stigla Katana S30E iz Schvagija..
Model je fenomenalan!! Jako sam se iznenadio kad sam otvorio kutiju. Izgleda bolje nego na slikama. Pregledao sam sve dijelove i mogu iz iskustva reći da je ovo savršeno napravljen model. Pazilo se na sve detalje. Sve točno paše jedno za drugo i užitak će biti sastavljati. Folija je Oracover i stvarno je kvalitetna. Magneti što drže poklopac su dosta jaki, tako da vjetar nema šanse da nekako otvori. Ma sve je odlično. G. Sebastiano se stvarno potrudio  ;D.. Čekam elektroniku i stanicu da mi stignu (nadam se da će za par dana) pa se bacam na pravi posao.
Pozdrav!
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #1
Koji setup ako nije tajna?  ;D

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #2
Čestitam, Sebart ima mrak modele ;)
MAK Zapad

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #3
Planiram slijedeći setup..

Turnigy 3639 Brushless Motor 750kv
Max performance
Voltage: 2-3S
Max current: 30~35A
Prop: 12x8~14x10
Thrust: 1800~2000g
Power: 600W
For 1500~2000g 3D model airplane

Motor ima i više snage nego što je njihov A30 - 10L. U rangu je s A30 - 10XL samo manje kv tako da bi to trebalo biti u redu.

Turnigy AE-45A Brushless ESC
APC 14x7E, Turnigy light wood C 13x8 ili 14x8 - vidjet ću kako se ponaša s kojim..
HK 939MG servo
Baterija 2200 mAh
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #4
ovaj turnigy AE 45A imam ja ali na helikopteru, i mogu reci da ces biti prezadovoljan s njim
dosad je odradio preko 50 letova i uopce se ne grije (u kombinaciji sa Turnigy Typhoon 2215H motorom i 2200mah 3s) i odlican super soft start
u svakom slucaju opet ako budem uzimao esc cu uzet taj



Re: Sebart Katana S30E

Reply #5
Bas me zanima kak ce se ponasati Katana, jer male Katane nekih proizvodjaca vole brzo u stall i tesko je letjeti high alpha s njima. Mislim da sam negdje procitao da to sa Sebartovom nije slucaj

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
MAK Zapad

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #6
Pročitao sam na dosta foruma sve najbolje o tome ESC-u pa sam se i odlučio za njega.. Za ovaj motor će biti odličan. Evo jedan video s youtube-a.. Kada sam ga pregledao, odlučio sam kupiti Katanu. Elektronika je na carini tako da to očekujem prekosutra, a stanica je danas poslana iz Austrije pa će i ona, nadam se, za kojih par dana. A onda čekam miran dan..

Extrem 3D SebArt Katana S30E
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35


Odg: Sebart Katana S30E

Reply #8
Naravno da je preduvjet, ali s lošim modelom ne možeš letjeti dobro da si ne znam kakav pilot.
MAK Zapad

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #9
Nadam se da će letjeti i bolje nego ova na videu..  ;D Vidjet ćemo..
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #10
Stigli elektronika i stanica..

Startam sa sklapanjem..
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #11
Vjeruješ HK servačima u ovakvom modelu?  :)
MAK Zapad

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #12
Zašto ne?? Imam ih na Fox-u i Pheonix-u, također 939MG, metalna getriba i do sada nisam imao problema.
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35


Odg: Sebart Katana S30E

Reply #14
moje misljenje je da ako vec potrosis dosta love na novi model da se ne isplati ustedit par sto kuna i imat serva za koja nikad nisi siguran premda ne sumnjam da su losa i da nece super radit ali opet kazem imas novi vrhunski model
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote