Skip to main content

Topic: Sebart Katana S30E (Read 9493 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #15
Imao sam ih i radili su dobro, Mircu je na HKu 450 prdnuo HK922MG.
To su stvarno solidni servači, dobro rade, brzi su, OK centriraju, ali problem je što nisu pouzdani, koriste loše motore i nikad ne znaš kad će vrisnut.
Te HXT, HK i slične low budget servoe nikad ne bih koristio na skupim modelima čisto radi pouzdanosti, jednostavno ne bih volio izgubiti model vrijedan par soma kn, jer i skup servo može vrisnut, a kamoli HK. Na kraju opet nisi uštedio :D
Drugo je ako ti rikne motor, možeš sletit (osim ako si nisko u hoveru), ali ako ti ode recimo elevator servo...

moje misljenje je da ako vec potrosis dosta love na novi model da se ne isplati ustedit par sto kuna i imat serva za koja nikad nisi siguran premda ne sumnjam da su losa i da nece super radit ali opet kazem imas novi vrhunski model

this
MAK Zapad

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #16
za avione na dubinu stavis bolji servo ostalo nemoraju biti neki preskupi
ako ti crknu eleroni ili rep moci ces sigurno bez vecih posljedica spustit model ali ako ti dubina crkne nema spasa



Odg: Sebart Katana S30E

Reply #18
Savöxi su nešto sporiji (nezamjetno za 3D avion), ali imaju puno više momenta! Definitivno ti njih preporučam, izvrsni servači. BTW dobra odluka, ja tako lijep i dobar model ne bih riskirao zbog uštede od par dolara ;)
Inače, Savöx radi servače za Align i pokazali su se jako dobrima, pogotovo na elektro modelima gdje nema toliko vibracija.
MAK Zapad

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #19
Inače, ti Savöxi su izvrsni za tu namjenu :)
Savox SH-0255MG Servo Review Video

Mi smo na Precision Aerobatics Extru (ovakvu kao na ovom videu) stavili BlueBird 373MG, koji su identični onima koje Precision preporučuje, ali rebrandani (tj. njihovi su rebrandani).
Extra ide u zrak za koji dan (čeka se motor) pa napišem ovdje kakvi su
MAK Zapad

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #20
Definitivno ću onda uzeti Savoxe..
Thanks!
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #21
Jučer naručeni Savoxi iz Fast Lad Performance.. Danas poslani air-mailom.. Javim dojmove kad stignu.
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #22
Evo stigli Savoxi.. Uredno zapakirani, u plastičnim kutijicama.. Izgledaju odlično! Isprobao sam ih i rade jako dobro. Brzi su i malo glasniji al koga briga.. U letu se neće čuti.  :) U kompletu se dobije par I i X servo ruku (veća i manja) i jedna kružna pločica te dva kompleta naljepnica. Servo žica je duga 250 mm.
Dečki iz Fast Lad Performance su susretljivi što se tiče računa i poštarina im je ok... Tako da preporučam ovu trgovinu..

Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #23
Evo i video sa testiranja..

Savox SH-0255MG
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #24
Jesi isprobao model?
Ja sam jako zadovoljan BMS373MG servačima, ako uzmemo u obzir njihovu cijenu. Stvarno su jeftini a zasad rade jako dobro
Da li bi ti bio problem šublerom izmjeriti Savöxe?
MAK Zapad

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #25
Nisam još isprobao model.. Čekam lijepo vrijeme.. Evo slika s mjerama..
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #26
Ma to majstore, hvala! ;)
Javi kad poleti!
MAK Zapad

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #27
Napokon sam pronašao vremena da završim sklapanje i odradim prvi let.. Avion leti stvarno perfektno i pravi je užitak upravljati. Setup je dobar, na malo više od pola gasa penje se vertikalno.. Nisam snimao prvi let ali snimat ću slijedeći let pa postam video.. 
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #28
sretno i puno dobrih letova zelim, imam i ja istu s hacker motorom i reglerom, odlicno leti, vrlo precizan model
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: Sebart Katana S30E

Reply #29
Model od sada u mojim rukama  :)




FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2