Skip to main content

Topic: TAROT ZYX  (Read 7589 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: TAROT ZYX

Reply #31
Je, to smo već ustvrdili na forumu (isto kao i HK ZYX)
S tim da se za S verziju isplati dati nešto više za korisnike Spektruma i Futabe
MAK Zapad

Odg: TAROT ZYX

Reply #32
Sta ima i S verzija? Ko ce to sve povatat  :o Nego malo of topic, Napokon i ja poletio sa Copterx-om, i imo nekkoliko nezgoda, sin mi skrisio prvi put skije i smoto osovine, a meni krepo repni servo, crko motor. Sad cekam drugi ali imam jedan analogni servo u rezervi i pokusavam poletit ali bas i neide hover.Nemam previse vremena za simulator.Sta bi pocetnik trebo istrenirat za prve letove?

Odg: TAROT ZYX

Reply #33
Pogledaj post prije tvog...

Istreniraj hover u svim orijentacijama, nakon toga spori krugovi i spore osmice. Na simu naravno.
Nakon toga to izvježbaš na pravom i onda sve to u invertedu na simu pa na pravom.
Eto ti 3 mjeseca posla  :)
MAK Zapad

Odg: TAROT ZYX

Reply #34
AAUUUUUUU......  :o  :'( a ja mislio da sam ja nesposoban, trom i da ne nabrajam sta sve ne  :) Niko ne pise o pocecima, barem ja jos nisam naletio na to.Morat cu napravit temu na pocetnicima od A - Ž

Odg: TAROT ZYX

Reply #35
Pa jedan lik (oko 6 banki ima) je prije par dana na helifreaku stavio video di je napokon odletio svoj prvi sport let nakon 1000 letova.
Nekome treba više, nekome manje, ali simulator je izvrsna stvar za brži napredak. A i smanjuje troškove :)
Nisi nesposoban 100%, ali treba vježbe, puno
MAK Zapad

Odg: TAROT ZYX

Reply #36
Primjetio sam da je tako, ma jos nisam ni uspio podesit heli kak spada i stalno nailazim na nove nepoznanice, ali ide polako.Zadnji problem je bio sa repom i HK-401B Gyrom , sad sam to malo uspio proucit, ali mi radi u normal modu relativno dobro, dok u dual rate ili AVCS bas i ne trese rep i nisam jos pohvato stanicu Turnigy 9X, imam brzi servac iskuzio sam da na Gyru mora DELY na 0 a podesava se u stanici, dio repa sam uspio fiksirat dok drugi luft nemogu rijesit, Jedan je bio na drzacima elisa i to sam skuzio i fiksiro no drugi nastaje na osovini i onoj supljoj matici koja se pomice po osovini, ima luft od 1 desetinke i kod mjenjanja kuta elisa ima luft.Nebu druge nego nova tema i sve probleme i setup na jedno mjesto za 450Pro model

Odg: TAROT ZYX

Reply #37
dali  natko  od  vas  tko koristi  zyx  može  pojasniti  kako  stoji    PIRO  OPTIMMIZATION

NA  NORMAL  ILI  REVERSE    ustvari  kako  je  pravilno?????
DJI MAVIC PRO