Skip to main content

Poll

modelari, a sto vi kazete?

  • za
    25 (31.6%)
  • protiv
    47 (59.5%)
  • suzdrzan
    7 (8.9%)

Total Members Voted: 75

Voting closed: January 21, 2012, 10:52:25 pm

Topic: nas mali referendum (Read 57078 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: nas mali referendum

Reply #45
će europa otvoriti kesu, naši političari će i dalje imati izobilje za krasti i ništa se neće promjeniti...

Vjerojatno će još jedno vrijeme biti upravo tako, za to se naši političari bore, to je njihov cilj.
------------------------------------------------------------------------------------
A doći će europljani po svoje to će isto sigurno biti, kao i naše firme i država će otići za kunu.

He,hee kako se ljuto varate,
ne daju oni Peneze a da ne znaju kud i kako su potrosene !

Sisak, preko 800 zaposlenih ne bi izgubili posao da smo u EU


Iowa gdje ti živiš trenutno? Po pitanju siska, da nemamo mafiju u vrhu ne bi se desilo bilo gdje da umjesto tvornice niče supermarket.

Kod nas su doslovno svaku tvornicu strpali u stečaj, rasprodali strojeve, srušili sve do zemlje i na njihovo mjesto nasadili Lidl, kaufland, Mercator, Super novu i sl super markete...

Sve i jedan supermarket je napravljen na mjestima gdje su prije njih bile tvornice koje su zapošljavale od 2000 -6000 ljudi.


Btw., željezaru sisak su zadnji u***i ameri.

 

Odg: nas mali referendum

Reply #46
dosta šale, ja mislim da će bit bolje u EU, negdje se gubi negdje dobiva al mislim da će hrvatska to dobro iskoristiti i napredovati, vidjet će se nakon par godina samo me strah da cijene ne postanu europske a plaće ostanu hrvatske, onda smo pušiona
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: nas mali referendum

Reply #47
Wora i mtesa ocrtavaju donekle stanje kod nas do sad ali i u budućnosti ....
Podržavam obadvojicu to je nažalost naša stvarnost i sadašnjost a kak mi se čini i budučnost...

Ma Iowa koja CEFTA i kakve firma budu došle k nama??? Još desetak trgovačkih lanaca uz slobodnu trgovinu i slobodno tržište da uzmu i zadnju kunu ionako osiromašenom narodu .....  Gradi ih se već nekolicina pa bi moglo još...

A kad pogledam kartu evrope imam i što vidjeti.. Vratimo se malo u prošlost kad je primljena Bugarska i Rumunjska.. Tad je ta ista Evropa pred nas postavljala mnoge prepreke ...Na kojem su to civilizacijskom i demokratskom nivo te primljene zemlje bile???
Sve se svodi na interese nekih drugih...

A kad smo kod meda i mlijeka kaj svi gledate samo HRT  Italija...Španjolska... Portugal...Mađarska...  ma koj med i mlijeko pogledajte malo oko sebe.... 


Odg: nas mali referendum

Reply #48
će europa otvoriti kesu, naši političari će i dalje imati izobilje za krasti i ništa se neće promjeniti...

Vjerojatno će još jedno vrijeme biti upravo tako, za to se naši političari bore, to je njihov cilj.
------------------------------------------------------------------------------------
A doći će europljani po svoje to će isto sigurno biti, kao i naše firme i država će otići za kunu.

He,hee kako se ljuto varate,
ne daju oni Peneze a da ne znaju kud i kako su potrosene !

Sisak, preko 800 zaposlenih ne bi izgubili posao da smo u EU


Iowa gdje ti živiš trenutno? Po pitanju siska, da nemamo mafiju u vrhu ne bi se desilo bilo gdje da umjesto tvornice niče supermarket.

Kod nas su doslovno svaku tvornicu strpali u stečaj, rasprodali strojeve, srušili sve do zemlje i na njihovo mjesto nasadili Lidl, kaufland, Mercator, Super novu i sl super markete...

Sve i jedan supermarket je napravljen na mjestima gdje su prije njih bile tvornice koje su zapošljavale od 2000 -6000 ljudi.


Btw., željezaru sisak su zadnji u***i ameri.

wora, to sto nicu Trgovine je stvar Gradskih Otaca koji dozvole i sretni su da imaju gdje da uberu Porez koji jednim dijelom ide u gradsku kasu,

Sisak,ameri su isli do kraja fer, pratio sam to i nemre mi nitko reci kao sto ti kazes uje..li
Bugari i Rumini su cisto poljoprivredno agrarna zemlja a takve EU treba,Madjarska je od uvijek bila ispred Hrv,nismo li isli u kupovinu hrane tamo ?
u Hrvatskoj je kao malo gdje cvjetala Korupcija i Jadranki umjesto da se klanjaju sada pljuju po njoj,
zahvalni Gradjani kojima do danas NITKO nije bio dobar pocevsi od Tita
pa sto ocekivati za ubuduce ?

Odg: nas mali referendum

Reply #49
 :D :D :D Daj me malo Ivane Iowa uputi zašto bi se Jadranki trebali klanjati ???? To mi nikak nije jasno ???

Odg: nas mali referendum

Reply #50
Nek meni netko objasni zakaj bi se trebalo klanjat ijednom političaru, svi su iz iste korpe ispali  :D
MAK Zapad

Odg: nas mali referendum

Reply #51
ima li kakva europska unija da smo samo mi, njemačka,austrija,švedska i možda danska da se preko nje s autom može doć u švedsku iz hrvatske, e to bi bila unija :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: nas mali referendum

Reply #52
:D :D :D Daj me malo Ivane Iowa uputi zašto bi se Jadranki trebali klanjati ???? To mi nikak nije jasno ???

 ak ti nije jasno nece ti ni biti,
koliki su stigli iza Brave zahvaljujuci sto je kao prva poganjala Korupciju,
klanjati je i suvise receno ali duzno postovanje,da !

Odg: nas mali referendum

Reply #53
VAN  moste uvijek ali NUTRA ???

jedini spas za ovu na rubu propasti Zemlju je EU
Pozz, Iv


A što se tiće VAN to ti stoji ovak
18. Eventualnim ulaskom Hrvatske u EU, hrvatski dug će enormno porasti.
Primjer za to su države poput Portugala, Irske, Italije, Grčke, Španjolske
koje Europska unija pogrdno naziva skraćenicom PIIGS (SVINJE), dok će
izlazak iz EU značiti plaćanje do 30% jednogodišnjeg proračuna


Odg: nas mali referendum

Reply #55
:D :D :D Daj me malo Ivane Iowa uputi zašto bi se Jadranki trebali klanjati ???? To mi nikak nije jasno ???

 ak ti nije jasno nece ti ni biti,
koliki su stigli iza Brave zahvaljujuci sto je kao prva poganjala Korupciju,
klanjati je i suvise receno ali duzno postovanje,da !


 :D :D :D :D a ti očito ne živiš u hrvatskoj..

+3 za dijasporu i zna se  ;D :D

Odg: nas mali referendum

Reply #56
ma de koja fakin EU, čula žaba da se kobile potkivaju pa i ona digla nogu...vidi se iz priloženog svako malo kak im ružice cvjetaju a med i mlijeko im teče u potocima i svizac mota čokoladu... 8)

Odg: nas mali referendum

Reply #57
:D :D :D Daj me malo Ivane Iowa uputi zašto bi se Jadranki trebali klanjati ???? To mi nikak nije jasno ???

 ak ti nije jasno nece ti ni biti,
koliki su stigli iza Brave zahvaljujuci sto je kao prva poganjala Korupciju,
klanjati je i suvise receno ali duzno postovanje,da !
r

Prvo i osnovno moraš shvatiti kako se u demokratski uređenim državama dolazi na vlast.
Predsjednik vlade nije mjesto koje se dobiva u miraz...
A stigli iza brave ?? Pa to je posao državnih institucija Državno odvjetništvo, MUP, Uskok itd...
Mi u državi imamo trodiobu vlasti i prema tome svako ima svoj resor i ne bi smjelo biti nikakvih pritisaka na druge nego samo po pisanim zakonima..S tim se valjda slažeš???
A sad da te pitam gdje je ta žena bila dok su joj kolege krale i varale..
Moraš bit jako slijep ili jako glup da ne vidiš kako ti najbliži suradnici ruke duboko u med guraju..
Po mom ni to nije kraj priče .. Ne bi me začudilo da i ona uskoro bude na tapeti pa lijep i prostran apartman u ELITNOM NASELJU REMETINEC 

Hvala

Odg: nas mali referendum

Reply #58
:D :D :D Daj me malo Ivane Iowa uputi zašto bi se Jadranki trebali klanjati ??? ? To mi nikak nije jasno ???

 ak ti nije jasno nece ti ni biti,
koliki su stigli iza Brave zahvaljujuci sto je kao prva poganjala Korupciju,
klanjati je i suvise receno ali duzno postovanje,da !

ti Ivane ko da si s kruske pal...pa sta su to napravili zatvorivsi ove lopove??? jel ko vratio puste milione koje su polapali? jest moj k...
sve neke afere ogromne, ovaj ukrao ovoliko, onaj onoliko a para nema, malo se sere 2-3 dana po novinama da se narodu baci pjesak u oci i dalje je pojeo vuk magare..nikome nista