Skip to main content

Topic: Povratak kralja... (Read 17829 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Povratak kralja...

..ne nije Tolkin nego Multiplex: šuška se o nastavku legendarne Profi serije, ovoga puta sa modelom 5000 ili tako nešto, a znati ćemo sve za manje od 2 tjedna: http://www.multiplex-rc.de//home.html - pogledati puzzle !

Već vidim rasprodaje jeftinih Futabi, Graupnera, Jr-a i onih novijih brandova koji ne zaslužuju spominjanje.

D.

Odg: Povratak kralja...

Reply #1
..ne nije Tolkin nego Multiplex: šuška se o nastavku legendarne Profi serije, ovoga puta sa modelom 5000 ili tako nešto, a znati ćemo sve za manje od 2 tjedna: http://www.multiplex-rc.de//home.html - pogledati puzzle !

Već vidim rasprodaje jeftinih Futabi, Graupnera, Jr-a i onih novijih brandova koji ne zaslužuju spominjanje.

I opet postaje aktuelan poznati vic:


Prije 18 mjeseci sastali su se u Manili šefovi proizvođača RC stanica, prijemnika i tako tih stvari, da se dogovore oko standarda, frekvencija, 2,4 itd..
U neslužbenom dijelu programa svatko je trebao pokazati svoju vještinu RC letenja...
I tako šef Futabe uzme Futaba stanicu i odleti jedan lijepi akrobatski program...
šef Graupnera uzme Graupner stanicu i odleti sa helićem bolje i od samog Tareqa..
šef Hiteca isto nekaj lijepo odleti sa Hitec stanicom..
a šef Multiplexa uzme neku jeftinu stanicu sa HK i odleti jedan 3D program! :o

Ostali šefovi začuđeni,pitaju ga: 'Pa kako ti šef MPX-a a letiš sa nekom no-name stanicom'?
A on odgovori:' Htio sam biti solidaran, niste ni vi letili sa poštenom stanicom, pa nisam ni ja ' !!



D.


PRODAJEM,
3 - TRI  FUTABE !!
ko da vise

Odg: Povratak kralja...

Reply #2
Biti će zanimljivo vidjeti što će nam dečki iz MPXa ponuduti u srebrnosivoj kutiji. Bude li programski sustav kvalitetom barem jednak onom iz Profi serije, zaista dobivamo kralja! Cijena će vjerojatno biti "primjerena", ali možemo očekivati pojavu "light" inačica poput 3010 naspram 3030, odnosno 3030 naspram 4000.
Inače, moja me Profi mc3030 vjerno služi već 10 godina i nemam potrebu mijenjati ju za novu, tim više što na tržištu nije ni postojala adekvatna zamjena za taj stroj. Sada kada je nova serija na vidiku, možda se počastim novom stanicom za iduće desetljeće.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Povratak kralja...

Reply #3
Imas neki link o tome?
A da nije facebook.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

 

Odg: Povratak kralja...

Reply #4
Imas neki link o tome?
A da nije facebook.

Trenutačno o tome gnoje na Grupsima,a netko sa rcnetwork je čak na temelju samo 3 otvorene puzzle pokušao rekonstruirati cijeli izgled makine ovako:


D.

Odg: Povratak kralja...

Reply #5
Mozda ponude nadogradnju mc3030 na novi block 5000?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Povratak kralja...

Reply #6
..ne nije Tolkin nego Multiplex: šuška se o nastavku legendarne Profi serije, ovoga puta sa modelom 5000 ili tako nešto, a znati ćemo sve za manje od 2 tjedna: http://www.multiplex-rc.de//home.html - pogledati puzzle !

Već vidim rasprodaje jeftinih Futabi, Graupnera, Jr-a i onih novijih brandova koji ne zaslužuju spominjanje.

I opet postaje aktuelan poznati vic:


Prije 18 mjeseci sastali su se u Manili šefovi proizvođača RC stanica, prijemnika i tako tih stvari, da se dogovore oko standarda, frekvencija, 2,4 itd..
U neslužbenom dijelu programa svatko je trebao pokazati svoju vještinu RC letenja...
I tako šef Futabe uzme Futaba stanicu i odleti jedan lijepi akrobatski program...
šef Graupnera uzme Graupner stanicu i odleti sa helićem bolje i od samog Tareqa..
šef Hiteca isto nekaj lijepo odleti sa Hitec stanicom..
a šef Multiplexa uzme neku jeftinu stanicu sa HK i odleti jedan 3D program! :o

Ostali šefovi začuđeni,pitaju ga: 'Pa kako ti šef MPX-a a letiš sa nekom no-name stanicom'?
A on odgovori:' Htio sam biti solidaran, niste ni vi letili sa poštenom stanicom, pa nisam ni ja ' !!



D.
   

i ja sam na futabi ali ovo hahahahahahaha  :D ;D hahaha vec dugo nisam cuo ovako nesto.....

Odg: Povratak kralja...

Reply #7
Moglo bi biti nesto u stilu novih jetija koji nikad nisu dosli do proizvodnje?
Mozda nesto na androidu?
Da bas nema nikakvih informacija na internetu?


Yahoo grupa beyond 4000 je manje vise ugasena, a tamo bi ocekivao novice, ako ih ima?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Povratak kralja...

Reply #8
Da bas nema nikakvih informacija na internetu?
Za sada otvaraju svaki dan po jednu puzzlu, onako na prvi pogled ostaje design 'cigle', C/B ekran koje je 'gore' , poznati MPX-ov izgled. Na tržište izlazi navodno krajem 2012.
D.


Odg: Povratak kralja...

Reply #9
Samo i cifra će biti Multiplexovska, jel?
MAK Zapad

Odg: Povratak kralja...

Reply #10
"Multiplexovska cifra", što bi to bilo? Usporedba s Fujtabom, Grobnerom i Hitnešom, pa čak i Splatrumom, pokazuje da MPX cijenom ne odskače u vis.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Povratak kralja...

Reply #11
Opa, transmitter-nazi!  :D
Ma ja znam kad sam ko dete letil na Fujtabi da je MPX bio bog, ali je tak i koštal...
Sad kolko znam dugo nisu niš izbacili, pa nisam ni pratio cijene, ali znam da je uvijek bio nešto skuplji
MAK Zapad

Odg: Povratak kralja...

Reply #12
Treba vidjet kakav ce software biti, ako bude isti kao u EVO Pro onda je promjena samo kozmeticke naravi.
Ja bi volio vidit USB komunikaciju, ugradjeni multi-mate, sd karticu, a ostalo mi je dobro i ovako kako je.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Povratak kralja...

Reply #13
Samo se šalim, stanice su k'o i auti, svatko ima svoj izbor i svoje razloge. MPX nije skup kao što je nekad bio, a i kvaliteta mu je podudarna drugim vodećim proizvođačima. Jedina stvarna i, po mojem mišljenju, nenadmašna kvaliteta MPXa je njegov programski sustav. Sve ostalo je već viđeno.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Povratak kralja...

Reply #14
Samo se šalim, stanice su k'o i auti, svatko ima svoj izbor i svoje razloge. MPX nije skup kao što je nekad bio, a i kvaliteta mu je podudarna drugim vodećim proizvođačima. Jedina stvarna i, po mojem mišljenju, nenadmašna kvaliteta MPXa je njegov programski sustav. Sve ostalo je već viđeno.

Znam, ja isto  :)
Meni su MPXi fetiš, ali sumnjam da budem ostavio Futabu jer sam se navikao, iako je programiranje nekad stvarno mindbreaking, ali nema toga kaj nemreš iskemijat. Iako najveći plus ove 8FG je kak leži u ruci
Baš bih volio probat tog novog MPXa kad dođe
MAK Zapad