Skip to main content

Topic: Nedoumica (Read 6911 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nedoumica

Poštovani kolege trebao bih vašu pomoć i savjet!  :'(
Dvoumim se između dvije ptice sa Hoby Kinga pa me interesira vaše mišljenje.
Prva je http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17334__MX2_Blue_3D_1400mm_EPO_PNF_.html
Druga je http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=20703
Za sada bi ta ptica krasila moju sobu pošto je moje znanje letenja još vrlo slabo  :(   Ali jednom bi nadam se i ona izletjela  ;)
A dok ptičica ne izleti vježbat ću na AXN koji je došao neki dan, a danas kolega miso227 i ja idemo da ga sklopimo. Sutra možda i poleti  ;)

Odg: Nedoumica

Reply #1
Ni prvog ni drugog ne mozes naruciti zbog postanskog ogranicenja, mozda ako bude u EU skladistu ali ovako ne.
Ja bi drugog sbach narandjasti kad bi se mogao naruciti.




Odg: Nedoumica

Reply #5
nije 3993g  ;D
strong, light and cheap - choose two



Odg: Nedoumica

Reply #8
vezano uz ograničenja težine/dimenzija pogledaj postove od TomislavZg od prije nekih godinu i pol i naručivanje u SLO


Odg: Nedoumica

Reply #10
To ti je premali avion za ikakvo ozbiljnije letenje.
Ovisi kaj želiš dobiti, ak misliš letit 3D, 1200 mm bi bio minimum
MAK Zapad

Odg: Nedoumica

Reply #11
ako zelis letjeti 3d onda je za ucenje najbolji neki coro model jer moji drveni modeli zive jako kratko do totalnog krsa.

ovaj ima 90 cm raspona, ali ima tezinu za nekih 130 cm raspona i zato mora imati mrcinu od motora za taj raspon.

spa3dt, os 46ax, aerodrom breska greda, ivanic-grad
struja zakon, nitro USTAV


Odg: Nedoumica

Reply #13
To ti je premali avion za ikakvo ozbiljnije letenje.
Ovisi kaj želiš dobiti, ak misliš letit 3D, 1200 mm bi bio minimum

E flite 232BP ima nešto ispod 100cm i za 3D je nešto odlično, prop hang, knife edge od šale bez puno muke. Dobro složen i s pravom baterijom ne prelazi 500 grama.

Bio je par puta na nosu prije nego što sam išta morao popravljati. Tako da 1200 ne mora biti pravilo. Štoviše i nije.

Nadalje, večina depron nacrta aviona s dodatkom 3D u naslovu nacrta najčešće je u domeni 85-95 cm.
Letio sam ih barem 10 različitih.

Nemoj širiti dezinformacije ;) ;)

[attachimg=1]

Odg: Nedoumica

Reply #14
Imaš pravo, svaka čast svemu tome (ja sam potpuno zaboravio na te profilce), samo vidim da čovjek traži nešto što liči na avion :) Tako da mi oni nisu ni pali na pamet
A nećemo sad i tu gurat depron....  ::)
MAK Zapad