Skip to main content

Topic: moja kolekcija (Read 9129 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

moja kolekcija

eto i mene... par aviona, auta, brodova, tenk, svasta 8)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: moja kolekcija

Reply #1
jako lijepo  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: moja kolekcija

Reply #2
imam jos nekog super ten-a, i gliser nekih 70 cm sta sam preradio pogon, bilo je i helia par al sad sam na avione opalio. imas u benzincima nitra 20ccm sta sam pazario a jos nije letio kod mene...
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


Odg: moja kolekcija

Reply #4
Koja ti je ono jedrilica?  ;D

Odg: moja kolekcija

Reply #5
Lijepo bravo... Ono prvo na slici, dobro bi došlo ovih dana, samo malo veći......

Odg: moja kolekcija

Reply #6
Koja ti je ono jedrilica?  ;D
eeee to kad stavis kit za letenje na vodi, skuzis da je serijski setup poguna slab  :'(
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: moja kolekcija

Reply #7
skuzia sam koja je-Discovery,ima je za 1000 kunica za kupit cini mi se u pluramaksu ;)

Odg: moja kolekcija

Reply #8
mislis?
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: moja kolekcija

Reply #9
 :D :D :D :D :D da, da ... upravo to

Odg: moja kolekcija

Reply #10
 8)
eee a za jedrilicu, je iz pluramaksa i malo dorade i to je to
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: moja kolekcija

Reply #11
Jedrilice za po vodi su dobra zabava,ali svak ko ih je radio zna da ce se vise namucit sa jedrilicom nego avionom  :D

Odg: moja kolekcija

Reply #12
Cuj, ja sam prvo jedno 10 puta isao kad se vjetar jedva osjetio; 80% vremena ni znaka jedrenja, 20% super ide... E onda sam si gruntao ovak, bum iso kad malo jace puse pa ce bit super, lako odpustim jedra ak je panika. Međutua, vjetar me tak mucio da opce nisam mogo jedrit neg sam molio boga da vratim model citav i nepotopljen do obale... Ma tu pricu dode meni jedan mudrac i veli ovak; sve jedrilice imaju duplo premali uteg! Samo ti to pojacaj i bilo bu puno bolje. Od onda je na polici.
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: moja kolekcija

Reply #13
lijepa kolekcija nema što
za sve prilike ništa te ne može iznenaditi kak je nastavilo padat danas fali ti jedino ratak ;) ;)

Poz
Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: moja kolekcija

Reply #14
Ma to ti je uvik sa tim jedrilicama koje su za laganiji vitar,ja sam ih napravio par klase IOM,
znaci mala regatna jedrilica od 1metra,to ide i po jakom vitru,samo triba iskustva