Skip to main content

Topic: moja kolekcija (Read 9130 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: moja kolekcija

Reply #15
Ma to ti je uvik sa tim jedrilicama koje su za laganiji vitar,ja sam ih napravio par klase IOM,
znaci mala regatna jedrilica od 1metra,to ide i po jakom vitru,samo triba iskustva
rc jedrilice obicno koriste 3 kompleta jedara (slabi ,srednji i jaki vjetar) na pravima se obicno koristi tzv. kracenje jedara

Odg: moja kolekcija

Reply #16
ma kak da ne! ahhaa meni krasan ukras i za ljetni dan dusu dalo za sjedenje na grabi
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: moja kolekcija

Reply #17
vidim da si vec dosta u ovom hobiju. kako to da si tek sada dosao na ff forum?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: moja kolekcija

Reply #18
jer sam se dugo bavio tim onak za sebe.. nisam imao frendove koji su to furali, onda kad su neki kompici otkrili pluramaks i zainteresirali se za rc, i meni su porasli apetiti. pa daj nes brze, pa nes vece pa daj nes kaj nisam imao nikad itd...
dugo sam gledao forum zbog oglasnika al se nisam uclanio jer se bojim da ce se nac puno inzinjera spremnih da mi se ukakaju u gust sa svojim teorijama..
zato sam cekao... sad me bas i ne brinu tuda misljenja jer sam svoja iskustva platio iz svog dzepa i super mi je bilo putem.
ugl, bm0021 koj je isto nov na forumu i ja smo za sva druzenja i zeke...  :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: moja kolekcija

Reply #19
Ma to ti je uvik sa tim jedrilicama koje su za laganiji vitar,ja sam ih napravio par klase IOM,
znaci mala regatna jedrilica od 1metra,to ide i po jakom vitru,samo triba iskustva
rc jedrilice obicno koriste 3 kompleta jedara (slabi ,srednji i jaki vjetar) na pravima se obicno koristi tzv. kracenje jedara
Ma znam ja sve to jer se bavim pravim jedrenjem 7 god

Odg: moja kolekcija

Reply #20
jer sam se dugo bavio tim onak za sebe.. nisam imao frendove koji su to furali, onda kad su neki kompici otkrili pluramaks i zainteresirali se za rc, i meni su porasli apetiti. pa daj nes brze, pa nes vece pa daj nes kaj nisam imao nikad itd...
dugo sam gledao forum zbog oglasnika al se nisam uclanio jer se bojim da ce se nac puno inzinjera spremnih da mi se ukakaju u gust sa svojim teorijama..
zato sam cekao... sad me bas i ne brinu tuda misljenja jer sam svoja iskustva platio iz svog dzepa i super mi je bilo putem.
ugl, bm0021 koj je isto nov na forumu i ja smo za sva druzenja i zeke...  :)

I ja sam 95% toga o helićima naučio sam, i kaj se leta tiče i kaj se mehanike tiče. Tak mi je bilo najzabavnije, a mislim i najproduktivnije.
Ja sam iz Rudeša, već nas ima dosta koji lete na Prečkom i Jankomiru, pa se možemo tamo naći i malo zajebavat s vijunima (kad vrijeme dopusti :) )
MAK Zapad

Odg: moja kolekcija

Reply #21
ja i kompa smo iz vrapca i letimo rijetko na vodoprivredi a cesce kod jankomirskog mosta al prek save. sad se imamo pa mi salji pm kad se ide i obrnuto.
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

moja kolekcija

Reply #22
ooo da i losi micro truck brushless
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


moja kolekcija

Reply #24
aaaa dobar trenutak za snimanje. 5 min kasnije nije tak dobar bio
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


moja kolekcija

Reply #26
jos 5 min kasnije :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

moja kolekcija

Reply #27
danas kupljen, upravo zavrsen!
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Re: moja kolekcija

Reply #28
Vidim, nije ti dosadno :))

Odg: moja kolekcija

Reply #29
Svaka čast Lori. :)
Meni je stajao mjesecima i čekao da ga složim, a ti si ga složio za let za jedan dan ( ma pol dana ) :).
Nadam se da neću raditi u subotu, da mogu doći kod King Crossa da vidim pilu na dijelu i naravno da prošetam malo svoje Cessne.