Skip to main content

Topic: To je ta platforma (Read 3808 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: To je ta platforma

Reply #1
Ma sve je to super al nek daju neki konkretni needitirani video napravljen s tim. Da vidimo koliko se to trese. Nisam baš sretan što su morali podboltat heksu. Ovdje nakon uputstva slaganja hekse ima malo videa.

DJI S800 assembling

lp
Toni
 

Odg: To je ta platforma

Reply #2
je, slažem se s tonijem plastika mi izgleda malo mlohava  :)

no ovaj gimbal izgleda prilično zgodan.....

moram priznat da nikad nisam videl svrhu yaw opcijie na gimbalu, jer u kadar ulazi stajni trap.....

i nikak da skužim potrebu gyro kompenzacije u toj mjeri (više od 45 stupnjeva u bilo koju stranu)
jer to nije kompenzacija... bar si ja tak mislim..... ak se model nađe u situaciji da je potrebna kompenzacija veća od 45 stupnjava, onda bi mi najmanji problem bil miran kadar ili lock na neku točku  ;)

tak da opčenito ne kužim zakaj svi žrtvuju brzinu reakcije za veći otklon.... ali kolko vidim, kak je i jazavac rekel, ovo izgleda ko neki steper ili neki motor sa povratnom informacijom o položaju......  i izgleda dosta brz

zgodan video, navede na razmišljanje  :)

Odg: To je ta platforma

Reply #3
Vidim da se s novim proizvodima DJI želi ugurati i na vojno tržište. Možda od tuda i potreba za takvom mogućnošću okretanja gimbala - da se napravi lock na neki cilj i u odlasku. Možda, samo nagađam.
 
Premda naravno većina neće tako letjeti multija ako gore stavi fotić za snimanje. U tome i je lijepota multija. Samo ga u mjestu zarotiraš za koliko stupnjeva hoćeš. Mene ponajviše zanima video, a tek onda naginjanje do besvjesti hekse. Premda odaziv je brz. To se nema što reći. Ako su rješili vibre, onda će to biti ok za one dubljeg džepa.
 
lp
Toni

Odg: To je ta platforma

Reply #4
ne mogu 100% tvrditi da je to ta platforma sa gornjeg videa ali ako je jako ljepo radi
Iskreno rečeno nigdje nisam vidio bolju stabilizaciju od ove za rc model
 
DJI Gimbal multi rotor


Odg: To je ta platforma

Reply #6
Je Majk to je snimano sa istom platformom !

Odg: To je ta platforma

Reply #7
to treba nabavit, ovo ostalo sve skupa je nula bodova prema ovome.

Odg: To je ta platforma

Reply #8
Evo Crni i ja brijemo o tome...treba to nabaviti,samo da saznamo kaj košta:)

Odg: To je ta platforma

Reply #9
Ja to ne mislim kupovat al me živo zanimam koliko košta, s obzirom da nema konkurenciju za sada.
Sve platforme su na istu foru par servača i  to je to, ova je prava "napredna" a očito i rezultat je takav.

Odg: To je ta platforma

Reply #10
Expect the new Zenmuse gimbal in 2- 3 months.

There will be a 2 axis and 3 axis versions. Price range will be approx. $1500-3000. Yes it will have a separate IMU (that is really the best way for stabilization).

We will report as soon as we get our sample. Been waiting for this gimbal for a long time. Very excited.

The delay on the F450 and F550 kits is the esc's and F550 packaging. We expect all kits on the 7th according to our tracking and communication with DJI. The top brass are at the Nuremburg Toy Fair this weekend.

For the delay we at djiusa.com are offering free 2 day shipping (in USA) on all DJI kits and WKM's when new stock arrives daily. Its the least we can do.