Skip to main content

Topic: RC pocetnik - naso vas preko googla (Read 4937 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

RC pocetnik - naso vas preko googla

 8) evo i registracija na hrvatskom fly forumu obavljena ; )

10 tabova youtubea 10 tabova linkova raznih foruma ebaya isl... sve mi se dogodilo u posljednjih 7 dana.

Ugl kupio sam bzvz RC helicopter MINI model wl toys V911 - v2 pro clone vozio ga jedno 3 dana i zabio ga u razne zidove po kuci najmanje 100 puta :D
pukla mu je maska conopy tj napukla je na par mjesta i skije za sletanje/uzletanje pukla mi je ljeva XDD No dobro helich je i dalje letio a kako sam ja sve bolje i bolje
napredovao vise se i nisam s njim toliko zabijao u zid. Dobio sam 2 baterije u packu s obje sam mogao letiti jedno 12 min znaci oko 6 min  po bateriji a stvar je toliko dobra i nevjerojatna da sam poceo i sanjat helikoptere. Ugl da se vratim na pricu i tako doso je prijatelj do mene i htio naravno i on probat i slozio mu je takav fatality da je bilo strasno (isto nikada nije letio), full throttle od starta gore u luster i dalje pod throttlom full gas u pod. Puko flybar, tj uteg ispada i tako mali vise ne leti.....

naruceni komplet djelovi za njega iz Kine stizu samo sto sad treba cekat 3 tjedna a ja sam evo treci dan vec kompletno lud bez njega....

UGL narucio sam jos nesto xD dolazi iz amerike t-rex clone a necu ga paliti dok ne sastavim nazad V911 i jos se na njemu ne izucim i naravno odletit hrpu sati na simulatorima prije nego ga upalim al ugl ova zvjerchica nadam se da je ok za pocetnika :

ALIGN TREX 450 V2 NEW CARBONFIBRE 2012 CLONE
660 mm length, 230mm Height
Flying Weight 740gs (with battery), 70cm main rotor, 15cm tail rotor
Outrunner Brushless Motor 3500Kva
Belt-drive tail rotor, boom mount tail pitch servo
Complete Forward, Backward, Left, Right, Up, Down, & Pitch Control (Rudder, Aileron, Elevator, Pitch, and Throttle)
30A Aeolian ESC Digital speed controller
6 channel 2.4 GHZ radio, fine trim adjustment on all channels, FS-CT6B
Controller with 3D mode, PZT and PLT adjustable knobs, PIT/ PLT parameter lock
Radio controller requires 8 x AA batteries
1 X lipo BATTERY 2200MAH 11.1V 25C
3 x 9g servo S0009(Blue) + 1 x 26g swevo(Black)
1 x headlock gyro
Full set includes helicopter, radio controller,  dc battery charger, 11.1 Volt 2200mAh Lithium Polymer battery,  Owners CD, Instruction Manual (emailed as PDF after purchase)
Brand new in white Box

 Ne zanimaju me previse akrobacije vise hover i lagano zujanje gore dole, istrazivanje svjeta...
ne mislim jos bas previse para ulozit u ovo sve al htio bi full ispraksat mini helikoptere serija 100 i small serije 450 bas kao ovaj sto dolazi.
Ako imate kakav savjet ili pitanje......  , eh da jos bolje vas naso ; P inace sam iz Zg 28 god.

Odg: RC pocetnik - naso vas preko googla

Reply #1
Cek to dolazi sa stanicom,jel imas dozvolu za uvoz stanice?

Odg: RC pocetnik - naso vas preko googla

Reply #2
Sa stanicom da. Nemam dozvolu Oo

imam za nosenje oruzja he he he sala mala, oce me zezat na carini, sta da radim ?

Odg: RC pocetnik - naso vas preko googla

Reply #3
Ovisi kako ih pukne al ako ti nadju stanicu unutra mogo bi imat problema jer nemas dozvolu,to ce ti vjerojatno neko bolje objasnit jer imam slabo iskustvo stime,ali znam da kad sam ja jos se bavio brodomodelarstvom da su mi jedanput zaustavili paket od 150$ i nasli stanicu unutra al ipak su mi poslali paket na kraju  ;D

Odg: RC pocetnik - naso vas preko googla

Reply #4
a znam....    nadam se da ce samo lupit porez i omastit brk i pustit me bez previse filozofije ako me odluce zezat morat cu nac nekog tko ima dozvolu ili sam izvadit istu...

nemam ni ja iskustva s time al siguran sam  da ce nac stanicu tj vidjet ce ju osim ako uopce ne otvore paket (USPS Priority Mail InternationalTM), nego odmah zatraze da im dostavim racun za oporezivanje i predaju mi robu bez prevelike kontrole....

idem citat malo u vezi te dozvole,  nikad kraja problemima a tek je pocelo  :-[





Odg: RC pocetnik - naso vas preko googla

Reply #9
E super onda, pošalji im mail i traži ih "Manufacturers declaration of conformity"
Valjda nisu bezveze napisali da zadovoljava te standarde, znači ima nade da oni imaju deklaraciju :)
MAK Zapad

Odg: RC pocetnik - naso vas preko googla

Reply #10
poslao sam mail pretprodavacu od kojeg sam kupio dali kutija ima ikakve CE stambilje i dal ima on CE stambilj ili deklaraciju za stanicu makar i fake xD nekada znaju imat CE stambilje (china export) ali iskopo sam vec neke njihove certifikate i cini mi se da cu morat photoshopat model name, ostalo je ok xD

http://www.flysky-cn.com/Certificate/FS-4CHRC002.jpg
http://www.flysky-cn.com/Certificate/FS-4CHRC003.jpg
http://www.flysky-cn.com/Certificate/FS-CG001.jpg
http://www.flysky-cn.com/Certificate/FS-T4A.jpg
http://www.flysky-cn.com/Certificate/FS-TH9X.jpg

zadnja 2 se cine kao CE a ovaj prije njih certificate of conformity, jel ima nade ?

Odg: RC pocetnik - naso vas preko googla

Reply #11
cura mi je photoshop expert : D

makar jos uvjek nadam se da nece biti potrebno, to je zadnja solucija ; )

 

Odg: RC pocetnik - naso vas preko googla

Reply #12
bok,bolje ti je vozit avion napusen nego helic,helic ce te zamlatit a avionu se nekak mozes izmaknut......hehehehehe

Odg: RC pocetnik - naso vas preko googla

Reply #13
Sad se na kraju ispostavilo da imam i veze na carini, vidjet cemo sto ce biti kad stigne paket za koji dan....

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.