Skip to main content

Poll

STVARANJE VELIKOG MITINGA U ZG

  • dobra ideja i volili bi sudjelovati na događaju, a po potrebi i organizaciju u nekom djelu
    15 (40.5%)
  • dobra ideja i volili bi sudjelovati na događaju
    20 (54.1%)
  • dobra ideja ali neizvediva
    2 (5.4%)
  • loša ideja
    0 (0%)

Total Members Voted: 34

Topic: POPULARIZACIJA RC HOBIJA I ŠTO SE TU MOŽE NAPRAVITI? (Read 12021 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: POPULARIZACIJA RC HOBIJA I ŠTO SE TU MOŽE NAPRAVITI?

Reply #45
Moriaty svaka čast na inicijativi i sa svime što si napisao se slažem isto kao i sa svim komentarima ostalih članova..

Nije da se ne može organizirati i da mora propasti uz ogradu jer uvijek ima onaj aliiiii

U ovom slučaju to je ono što sam ti napisao u početku tj.  da bi se trebala okupiti neka kritična masa koja bi to iznijela na leđima...
Jer uz sve ono što treba papirnato odraditi oko organizacije i promidžbe treba i ekipa koja je spremna dati nešto svojeg vremena i rada da se to sve skupa i odradi na opće zadovoljstvo...
Na žalost koliko ja vidim do sada je vrlo malo ljudi pokazalo ikakav interes za postom a kamoli za kakvom akcijom.

Ono o čemu sam prije pisao ( ograde , šatori, klupe, razglas, agregat, kablaža i sve ostalo ) netko treba postaviti i nakon svega rastaviti i maknuti ..

Zato ljudi ajde svi koji su zainteresirani javite  se svako sa bilo kojom idejom ili dajte se oglasite ima li spremnih malo se oznojiti za izvršiti pripremne radnje i isto tako ima li onih koji bi odradili dio redarske službe...

Ako ima  interesa ja se prikljućujem sa nešto znanja i mogućnosti u samom tehničkom dijelu odrađivanja vezanih za okupljanje..

Sada ćemo vidjeti koliko smo lijeni, organizirani ili neorganizirani.
Evo ja sam na raspolaganju. U subotu dođem.

Ulaznice po mom mišljenju nisu dobra ideja. U startu se tu odbija velika količina ljudi.

Odg: POPULARIZACIJA RC HOBIJA I ŠTO SE TU MOŽE NAPRAVITI?

Reply #46
Ok. Ajde da sada vidimo koliko je to sve iskreno i bezosobnih interesa pojedinaca.

O svemu tome sto Morty govoris vec preko 70% postoji na rcflybooku. Klubovi su u zavrsnoj fazi i sve ostalo
posjecenost je vise nego dobra. A eto rcfb. Moze sponzorirati dio vezan za to okupljanje..

Pa da sad vidimo... Rc fly book je knjiga koja odavno promice to sve o cemu govoris neovisno o
strujama i forumima.

;) :D ;D

Molim Vas da ne uništavate temu.
Ako to sve imate na rcfb, organizirajte tamo.
Pustite konstruktivne ljude da čine što ih veseli i to gdje ih veseli.
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: POPULARIZACIJA RC HOBIJA I ŠTO SE TU MOŽE NAPRAVITI?

Reply #47
prije svega,ideja je odlicna.

puno pametnih rijeci se reklo a ja cu dodati da iako sam totalni njub citaj pocetnik u svemu ovome rado cu pomoci kako u popularizaciji modelarstva tako i u organizaciji mitinga. imate moj +1 glas i podrsku. stoga,racunajte na mene a sve ostalo ce doci samo...ili nece..na nama samima je  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: POPULARIZACIJA RC HOBIJA I ŠTO SE TU MOŽE NAPRAVITI?

Reply #48
Uz par mojih kolega pruzamo medicinsku pomoc..hihihihih..salu na stranu... pridruzujem se svakoj vrsti popularizacije kad god mi posao i slobodno vrijeme dopusti.
Lp,
Alex

Odg: POPULARIZACIJA RC HOBIJA I ŠTO SE TU MOŽE NAPRAVITI?

Reply #49
zasto smo stali s ovom temom a jedna je od bitnijih za nas sve jer kao i ovaj forum svako nas druzenj,miting i ovaj forum drze na okupu i svatko ce svakome rado pomoci, svrha naseg hobija je druzenje i gustanje,zar nisam u pravu?
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: POPULARIZACIJA RC HOBIJA I ŠTO SE TU MOŽE NAPRAVITI?

Reply #50
Ja sam namjerno ostavio da vidim tko još ima slično mišljenje. Mada baš i nisam imao vremena.
Izgleda da se na kanalu pokazalo da se može skupiti dovoljo ekipe, a još pod "boostom" nekog događaja sigurno i više.

Da, zašto ne bi nastavili temu?