Skip to main content

Topic: da te nema trebalo bi te izmislit (Read 88160 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #61
pa anketa je tajna. :D :D :D
 
al kaznjavaju javno. :D :D :D


Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #63
ZA STA ? :D :D :D


Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #65
pravu musku ljubav!
dva prava glasa. :D :D :D


Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #67
ajde mladene pridruzi se pravoj ekipi.
"ako ih ne mozes pobjedit pridruzi im se" pametnom dosta,a mi smo nesalomljivi , nepokoreni i nepobjedivi.
jaci smo i  od sudbine!
prihvati vec jednom ruku dobre volje.
ovo je forum za tvoj kapacitet,koji nikad nisam podcijenio.

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #68
nemojte da vam "bozja ruka" ovog foruma baci lock  :D :D
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #69
pa nemas valjda nista protiv da mladen dodje ovdje? :o

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #70
A sto maltretirate covjeka, ako nece nece :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #71
pa ako ne cita onda ga ne maltretiramo,ako cita bolje da se registrira. ;D

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #72
bude....

sve u svoje vrijeme...

ali mi moramo pocesti skupljati da isplatimo obeštecenje druge strane ...... jer su rekli da je neprocjenjiv.....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #73
O, čita se itekako! Već sam prije napisal da smo ja i Marijom na KK pronašli redovito takve IP-ove da nismo mogli vjerovati, a KK je marginalni forum i služi samo jednoj grupi modelara za dogovore.

Ovo je moj 300-ti post, jubilarac i baš moram o ovoj temi sada gnojiti.

Ekipa nema šanse da se Oldy pojavi ovdje i pridruži nam se: mi bi kao, da se on pridruži, a on se kao, neda ?!  Kaj god.... nebi imal ništa protiv da 'Božja ruka' Wesp sada locka ovu temu jer zaista nema smisla.

Oldy nije na 'onom forumu' zbog modelarstva, nego iz drugih razloga !
Uostalom, kako se možeš družiti sa nekim tko je javno na forumu napisao 'ljudska mizerija xxxxxxx   xxxxx' ili pak one prostote na hr.rec.modelarstvo ? I još onda aludiraju da ti trebaju 'ljudi u bijelom' i na kraju još se čude ...
neki su malo zaboravljivi, ja sam sve te postove spremio na način koji se zove 'sudsko osiguranje dokaza', iako mi je kolega koji se bavi takvom vrstom prava odmah rekao da će to vjerojatno ukloniti čim se glava malo ohladi.
Tako je i bilo, ali kada danas čitam te postove iz arhive, ne mogu vjerovati da sam nekada bio tamo aktivan.
Da malo osvježimo pamćenje nekim 'zaboravljivim princezama na zrnu graška' ?

Ljude najbolje upoznaš kada im daš malo vlasti ili kada dođe do frke.
Čovjek kojega najviše mrze hsaraga, nikada nije napisao niti jednu uvredu ili klevetu.... u  biti je i to najveći razlog zakaj Oldy ne dolazi ovdje: kako nam se ispričati i reči 'dečki to se nije trebalo dogoditi', a da si prethodno podržavao osobu koja je na netu prešla sve granice pristojnog ponašanja?
Ponos mu to neda, iako se ne radi o njemu, nego o postupcima njegovog 'učenika'.

Zato je i Ivan Iowa u pravu kada veli da se nebu ovdje pojavil.

I zato mislim da ova tema nema smisla, može mu bit'....

Damir