Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 91838 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #165
evo, dok sam se ja danas zadnji pakirao doma došli i neki gliseraši na jezero... al kažu da im gliser ne ide po ledu, pa su odustali  :D
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Kanal preljevnica

Reply #166
ima. zbog zivina. znam iz drugih razloga ;)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Kanal preljevnica

Reply #167
Evo ostatka slikica skvadro!
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Kanal preljevnica

Reply #168
...
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Kanal preljevnica

Reply #169
..
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com



Odg: Kanal preljevnica

Reply #172
mirac ima klopu na nas racun kad dolazi sa foticem. :D
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


 

Odg: Kanal preljevnica

Reply #174
starac fotke su ti ozbiljan posao. svaka cast. jedva cekam iduci vikend ak nas vrijeme ne zezne. uf uf... letenje klopa i chillanje
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Kanal preljevnica

Reply #175
bemti,vidis da su gliserasi prije rekli nebi se toliko mucio da iscupam cessnu iz vode...strmopizdio bi je i napravio bi im lepu rupu za njihove glisercice  :D

nego, znate di sam danas?  ::) hehe cy@
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #176
Došao bih i ja oko četvorke, ali nemam punjač  :'(
MAK Zapad


Odg: Kanal preljevnica

Reply #178
nemoj odma tako! nemamo para da te placamo!
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe