Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 92375 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #181
ja nemam kaj letit osim nitra. al moze, kad si imo planu
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Kanal preljevnica

Reply #182
Oko četvorke?
Pa niš ne fali Sukhoiju, još bolje :)
A kaj je s Cessnom i Yakom?
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #183
cessna je umrla malo kad je pukla osovina propelera u leđnom letu. slazem ju sad al nebum imao pogon. lako ja dodem s nitrom. no sikiriki. bum se dog sa bm pa se javim
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Kanal preljevnica

Reply #184
Mirac stvarno mi je gust gledat tvoje fotke..odma mi dode da i ja pocnem skupljat za taj fotic  ;D

Spori jesi jako izlupao Sukhoija ili se samo prevrnuo?  :)
Kolika mu je duzina trupa?
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Kanal preljevnica

Reply #185
nis mu nije bilo. duzinu javim kad dodem doma
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Kanal preljevnica

Reply #186
 :D :D :D
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #187
Mirac stvarno mi je gust gledat tvoje fotke..odma mi dode da i ja pocnem skupljat za taj fotic  ;D

Spori jesi jako izlupao Sukhoija ili se samo prevrnuo?  :)
Kolika mu je duzina trupa?
metar kaze ovako:
raspon 170
duzina 160 bez propa.
preslozio sam nesto upravljanja na modelu. sacmo vidit razliku :)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Kanal preljevnica

Reply #188
jeli to duljina prije koluta naprijed ili poslije  :D :D :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #189
jesam reko bez propelera ;)
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

 

Odg: Kanal preljevnica

Reply #190
di ste..letalo se pomalo danas..od cessne preko cuba do nlo-a sa šest motora (hebena stvar  ???)

ja dolazim na livadu a tam neki deda u potkosulji, tangama s halterima i samostojecim carapama cisti livadu (nekaj je skupljao u vrecu)..taman dok sam izvadio lecu da ovjekovjecim cudaka ode on...al doci ce on opet a onda nece pobjec oku objektiva moga  8)

letenje sve bolje i bolje..od kada nema kotaca nema ni lomova...ups ima...samo krilo..sad desno...al vec je bizon odradio svoje i sutra opet malo tesanja zivcanog stiskanja trimera...
nego, jeste znali da cessna leti s jednim krilom? vozim je sim tam i napravim jedan opaki strmopizd prema zemlji i dignem je gore kad pukne krilo (jucer krš i ljepljenje-popustio šav..jbga) i cessna se nagne na stranu, krila ostanu u V i avijoncek uspijem desetak metara upravljat i spustim ga na zemlju..LOOOOL da nismo vidjeli nebi čovjek rekao..šteta kaj to nije bilo snimljeno..kao i F14TomCat..mogu joj se krila sklopit za brisući let kad napada krtice na livadi  :D

kaj je najbolje, naucih ga bacat iz ruke..ma milina..

hebote..uzelo me ovo..a tek kad se bacim na slaganje svojeg modela..ajme  ::)

ak bu sutra lijepo ja sam tamo  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #191
Došel bih i ja da mogu nekak napunit batke  :'(

Nego stari svaka čast, imaš mrcinsku volju, vidi se, samo nemoj tak naglit (i ja sam takav pa te kužim :D)
Al ide to tebi, buš ti uskoro proletel kak se spada, još kad si pravi model nabaviš/napraviš, da vidiš koja je to tek razlika
Aj nadam se da se vidimo sutra, ak dođe netko s punjačem bum si ja nafilal te batke
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #192
robi ja ću uzet punjač na posel pa navrati do mene ili ti bum ga usput dopeljal
ja sutra nažalost ne mogu
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #193
Može, nema frke, hvala!
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #194
nemam kaj naglit..trenutno imam slobodnog vremena pa si mogu uzet sat dva za lov na krtice u niskom letu  :D

a za letenje imas praf..poletim, sletim no sve je to jos uvijek zivcano..iako kuzim teoriju a praksa po obicaju hebe..no polako i uz tonu ljepila i raznih pomagala (vidjet ces kako sam skrpao krila LOOOLčina) budem i ja dolazio na letenje letjet a ne igrat se mehaničara  ::) no isprobao sam polet i sa zemlje i iz ruke te sletanje i kaj da velim...ide...stoga...

...vidimo se sutra? hehe  ;D

p.s. kako sam uspio porastavljet cijelu cessnu na dijelove dobih priliku da malo proucim kako to izgleda izbliza..recimo presjeke krila i tak to..i skuzio sam da sam ko prvo imao problema-vidio si-rep mi je stajao pomalo ukoso a elevator nije baš radio tj imao dovoljan otklon..em sam imao ljepila na elevatoru em je krivo sjeo rep..sve sam lijepo ocistio, narihtao rep, podesio i istrimao servoe i prikljucke pa me sad zanima kako ce letjet..sada se rep okrece a elevatori imaju puni hod i fino rade..ah i ti pocetnici, ko ih je izmislio  ;) kako god, iako mi je silno zao kaj sam je izrazbijao cijelu opet imam u tome i srecu da sam na (tezi i tuzan) nacin naucio svakojake stvari o samom avionu te o principu na koji radi i kako ga se treba sloziti..btw,fala svima na savjetima  :-*
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.