Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 91380 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #210
7 god smo zajedno, zivimo skupa 6, kucu kupili prije 2, djete napravili prije 8mj... nema mjesta za novosti ;D
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Kanal preljevnica

Reply #211
sve bi nekaj rekel al bum kad dodem sebi.zaista ima divnih ljudi  ;D. i jedno preveselo veliko dijete  :D

btw,gratz lori  :)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #212
evo još malo slika  s kanala :) :) :) :)
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #213
sve bi nekaj rekel al bum kad dodem sebi.zaista ima divnih ljudi  ;D. i jedno preveselo veliko dijete  :D

btw,gratz lori  :)
co to je gratz?
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Kanal preljevnica

Reply #214
Nije baš svima bilo uspješno danas  :D
MAK Zapad

 

Odg: Kanal preljevnica

Reply #215
evo slike od danas :) :) :) :)
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #216
Vid što mi se smanjio auto haha


Sent from my jaTelefon using Tapatalk

Odg: Kanal preljevnica

Reply #217
kakav dan...toliko adrenalina a letenja premalo...kod svih...problemi s elektronikom, nevidljivi šerafi za krilo nogomet s avionima i tak to...žao mi je kaj nisam poletio s novim ljubimcem no prokleti šerafi su se sakrili u ruksaku i tek su doma opet postali vidljivi...no kako god opet lijepo okupljanje i čavrljanje uz ono malo letova koje smo odradili..

ako vrijeme posluži još sutra i u petak malo vježabanja a onda aero roštiljanje u subotu...samo da je vremena...lijepog  ::)

idem sad slagat cessnu  8)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #218
evo filmova od danas

Extra 260

BMOO21

Cesna

Extra
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #219
Super filmeki!

Danas sam umjesto high alpha slijetanja slijetao brzo, jer kao tako je sigurnije... I to me koštalo štete na modelu (nažalost nije snimljeno) :D Ali već je pokrpan i spreman za nove letove ;)
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #220
imam ti ja stanicu za brzo sljetanje :'(
mozda imam kupca za onu svoju, sad moram vidjeti malo ove akcije svagi, dmt itd
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Odg: Kanal preljevnica

Reply #221
Ja nisam ni skužio da me se snima pa sam bezveze letio visoko da utrimam avion s novom stanicom  :'(

Odg: Kanal preljevnica

Reply #222
to ti je skrivena kamera :D :D :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Kanal preljevnica

Reply #223
Dečki su bili i danas, idemo i sutra, a bome i za vikend.
MAK Zapad

Odg: Kanal preljevnica

Reply #224
Danas sam stigao sam skinuti motor s CAPa u planu je jači koji stoji u kutiji već dobrih godinu dana. Htio staviti baterije puniti ali ne stignem.
Ciljao sam na subotu no u subotu izgleda da sam zauzet. Već sam lud. :-[ :-[

Kad sam vidio kako taj Precision leti, sve me zabolilo što moj CAP stoji na zidu već godinu dana, a još njegov brat blizanac čeka spreman da uskoči iz kutije.

Imam i CUB-a balsa 95cm spremnog no nikak da mu stavim drugi motor. Prvi je bell malo pretežak po meni.

Nadam se da budem sutra stigao barem CAP-a pripremiti pa probati skočiti ako ne subotu onda u nedjelju, jer lokacija mi izgleda predobro.

Imam osjećaj da što se tiče modelarstva sam spavao zimski san..... :(