Skip to main content

Topic: Odg: Kanal preljevnica (Read 91842 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #301
decki, sve sam osposobio.
cessna je ko raketa, sukhoi ko da nikad nije pao, dobri duh mi je posudio stanicu... ja rtf!
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Kanal preljevnica

Reply #302
decki, sve sam osposobio.
cessna je ko raketa, sukhoi ko da nikad nije pao, dobri duh mi je posudio stanicu... ja rtf!

nisam ni u jednom trenutku sumnjal u tebe ...
meni je samo žal kaj ja nisam imal više vremena da zgotovim novinu... ali bude

vidimo se

lp...

 

Odg: Kanal preljevnica

Reply #303
nekako se cini da je vjetar danas slabiji pa jel ima zainteresiranih za letenje? bum jos malo na forumu pa odoh ak nikaj drugo udahnut friskog zraka  8)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Kanal preljevnica

Reply #304
nekako se cini da je vjetar danas slabiji pa jel ima zainteresiranih za letenje? bum jos malo na forumu pa odoh ak nikaj drugo udahnut friskog zraka  8)

 :D :D ma puše skoro kao i jučer ...
 mislim da nema smisla tak da ostajem u radioni

Odg: Odg: Kanal preljevnica

Reply #305
Mi uredno letili, cessna, nitro sukhoi, extra, jedrilica, ja 1. put novi avion...

Odg: Kanal preljevnica

Reply #306
Danas? Kaj ne puše tam?
MAK Zapad

Odg: Odg: Kanal preljevnica

Reply #307
Ništa, bonaca  :)



Odg: Kanal preljevnica

Reply #310
da,bash  :D

nego pongra, jako jako jako mi se svidio polaris...volio bi popricati malo o njemu ako imas vremena  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.



Odg: Odg: Kanal preljevnica

Reply #313
Al je danas bilo pre dobro za letenje, nekima i za plutanje  ;)

Odg: Kanal preljevnica

Reply #314
ooo da.. preko krasno. sa zemlje, sa vode... sve ispunjeno... helici letili... sve bez unfala
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe