Skip to main content

Topic: Lakši uvoz radio-opreme (Read 11384 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Lakši uvoz radio-opreme

Reply #15
ajde kad već ide tema da vas pitam... da li je tko uzimao kakav android tablet cca 7 incha i kako je to prošlo carinu i hakom zbog wifi
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Lakši uvoz radio-opreme

Reply #16
Mom kolegi sa posla je ostao na carini tj nije prošao neki no name gps-tablet , to ti je zato što imaju rendgen i vide šta je u pošiljkama, pa ih otvaraju kada posumljaju
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Lakši uvoz radio-opreme

Reply #17
Ispricavam se sto smaram al eto moram xD
Znaci kako se turnigy 9x mogao dosad uvoziti bez problema tj samo se dozvola morala kupiti, logicno bi bilo za zakljucit da je ta stanica u evidenciji hakoma i da prolazi carinu bez problema, zar ne ?  ::)

Odg: Lakši uvoz radio-opreme

Reply #18
Tako je
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Lakši uvoz radio-opreme

Reply #19
 :) Moja Turnigy usla u avion u Hongkongu, danas najljepsa vijest, jos nevjerujem da je to istina, jos kad bi prosla carinu ???Ko sretniji??
Nije mi zao sto sam 2 tjedna ceko stanicu i jos 10 dana da ju dobiju i posalju ;) :)

Odg: Lakši uvoz radio-opreme

Reply #20
3 tjedna ti je puno ?
Ja vec pola godine cekam jednu narudzbu iz kine  :D



Odg: Lakši uvoz radio-opreme

Reply #23
Eto,meni treba stici Turnigy 9X za koji dan i sad mi samo treba da babe na carini odlučuju hoće li ili ne da mi dozvole pokupiti stanicu koju sam čekao dva mjeseca samo da dođem do nje.
Već me glava boli od ovih sa carine Osijek.

Odg: Lakši uvoz radio-opreme

Reply #24
Sto je s ovim,jel uspio ko na kraju uvesti stanicu bez da treba imat dozvolu i placati 200kn?  ;)

Odg: Lakši uvoz radio-opreme

Reply #25
Je, meni stigla 6.3 nisam platio niti carinu niti dozvolu.  :)  :o  :)

Odg: Lakši uvoz radio-opreme

Reply #26
Meni je dosla kuci bez ikakvih dozvola,a stajala je carini dva dana.samo naprijed sa kupovinom.

Odg: Lakši uvoz radio-opreme

Reply #27
Je, meni stigla 6.3 nisam platio niti carinu niti dozvolu.  :)  :o  :)
Dobre vjesti,jeste uzimali Turnigy 9x ili Flysky TH-9x,to su iste stanice pa vjerujem da bi i Flysky trebao proci  ;)

Odg: Lakši uvoz radio-opreme

Reply #28
Uzeo sam Turnigy9X ali koliko znam da se prije dozvola izdavala za ta dva uređaja pod jednom dozvolom

Odg: Lakši uvoz radio-opreme

Reply #29
HobbyKing je bio jedina opcija jer su bili najjeftiniji a cekao sam nekih mjesec dana od pocetka naruđbe jer je bila u backorder pa dok je nisam dobio na ruke