Skip to main content

Poll

Tko vjeruje  da Lanzarova letjelica košta 120 000 eura

  • Vjerujem
    16 (51.6%)
  • Nevjerujem
    15 (48.4%)

Total Members Voted: 27

Topic: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja (Read 39215 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #90
odlicna reklama..al bi bilo hebeno prenapeto da jednom onak okrzne laser auto...sve zaiskri vozac prebaci u nizu i izbjegne nekakvu laser zamku..al odlicna ideja za reklamu.i 5 za snimatelje..zracne naravno  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #91
Nemoj se ljutit stari video ti je katastrofa, a cifre sa kojima se razbacuješ nisu ralne i zato prestani sa takvim glupostima.
Ima ljudi na forumu koji su letili multirotore prije nego si ti otkrio za aero modelarstvo.
 
Ajde mi napravi popis djelova koji su na ljetjelici a ja ću ti dati popis cijena iz dučana pa da vidimo do koliko češ dogurati s time da staviš sliku letjelice.
 
I zenmuse je mila majka za ovo šta ti radiš u mraku i još ti se trese al dobra tako valjda mora biti.
 
Šta misliš da nitko osim tebe nema net pa da ne može zbrojit 2 i 2.
 
Ljepo poslikaj letjelicu i napiši popis djelova koje koristiš a ja či ti sa neta izvuči cijene.
 
Osim ako svoje letačke sposobnosti ne na plačuje 100 000 eura

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #92
Prvo ko prvo pitanje je bilo koliko košta sve šta je bilo u zraku a ne koliko košta letjelica.

Naš skjjib x6 košta oko 20.000,00 eura. (material) A RED epic sa prime i sve što su nabacili na njega je oko 100.000,00 eura.
Tek tolko da ne praviš .... od sebe. Nisam to objavio, da se napucavam nego da se vidi šta se napravi od zračnih snimki i kako to izgleda.
Neču ni komentirati nasve ostalo.

SLike od skyjib x6 imaš na webpage pa si pogledaj, verzija 1, a sad je verzija 3

Sada idemo sa cjenama tek tolko da ne pričam lovačke priče:
red epic: $43,000.00 ( http://www.red.com/store/cameras?f=BAh7B0kiDWNhdGVnb3J5BjoGRUZbBkkiDENBTUVSQVMGOwBGSSILY2FtZXJhBjsARlsGSSIJRVBJQwY7AFQ=&sort=&q=
Pl lens: Ove 4 lječe su bile na redu i su se koristile
Arri Ultra Prime 12mm $24k
Arri Ultra Prime 14mm $18.5k
Arri Ultra Prime 20mm$14k
Arri Ultra Prime 24mm $14k
Decimator sdi - 1k$
A onda so tu još male stvari koje su nabacili na red, filtri i stvari za koje ni neznam šta su i čemu služe....



Nemoj se ljutit stari video ti je katastrofa, a cifre sa kojima se razbacuješ nisu ralne i zato prestani sa takvim glupostima.
Ima ljudi na forumu koji su letili multirotore prije nego si ti otkrio za aero modelarstvo.
 
Ajde mi napravi popis djelova koji su na ljetjelici a ja ću ti dati popis cijena iz dučana pa da vidimo do koliko češ dogurati s time da staviš sliku letjelice.
 
I zenmuse je mila majka za ovo šta ti radiš u mraku i još ti se trese al dobra tako valjda mora biti.
 
Šta misliš da nitko osim tebe nema net pa da ne može zbrojit 2 i 2.
 
Ljepo poslikaj letjelicu i napiši popis djelova koje koristiš a ja či ti sa neta izvuči cijene.
 
Osim ako svoje letačke sposobnosti ne na plačuje 100 000 eura
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #93
I bolje nemoj jer toliko sranja u jenom postu nisam dugo pročitao.
 
Za skoro milion kuna opreme u zraku imao bi puno bolju i stabilniju snimku.
 
Imam mikrkopter več dugo prvi  mikrokopter sam vidio još prije, kada se nije ni pordavao znam cijelu priču i znam koliko šta košta.
 
To spiku prodaješ ovdje jer miliš da svi imaju 1 kg quada i da nitko nezna o čem se priča.
 
Cjene su ti neargumentirane  i ne stojiš iza njih i zato nemoj pričati gluposti.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #94
Ja se ne bi štel mešat, nisam dorastao takvim snimkama, opremi, niti budžetu....

Ali molim vas, pogledajte zadnji Robijev uradak, e to su za mene jaaako dobre snimke iz zraka,
ovo u zatvorenom prostoru, gdje nema ni daška vjetra ili recimo snimka iznad Kniske tvrđave
gdje i samo znate kak puše...ovdje vidim kadrove koji traju najviše 2 sekunde, neki će reći to
je zato da bi spot bio dinamičan, ok, ali tu ne vidim opravdanost ovih 120 00 EUR....

Ovo je samo moje mišljenje!

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #95
No comment.

I bolje nemoj jer toliko sranja u jenom postu nisam dugo pročitao.
 
Za skoro milion kuna opreme u zraku imao bi puno bolju i stabilniju snimku.
 
Imam mikrkopter več dugo prvi  mikrokopter sam vidio još prije, kada se nije ni pordavao znam cijelu priču i znam koliko šta košta.
 
To spiku prodaješ ovdje jer miliš da svi imaju 1 kg quada i da nitko nezna o čem se priča.
 
Cjene su ti neargumentirane  i ne stojiš iza njih i zato nemoj pričati gluposti.
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

 

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #96
E pa i mi nismo htjeli da se vozimo po hangaru punom brzinom sa red epic ali producent i DoP imaju uvijek pravo pa su htjeli red da se stavi gore. A za minutu dug spot je bilo na scenariju 73 kadrova. Onda se neke scene izbacili.

Ja se ne bi štel mešat, nisam dorastao takvim snimkama, opremi, niti budžetu....

Ali molim vas, pogledajte zadnji Robijev uradak, e to su za mene jaaako dobre snimke iz zraka,
ovo u zatvorenom prostoru, gdje nema ni daška vjetra ili recimo snimka iznad Kniske tvrđave
gdje i samo znate kak puše...ovdje vidim kadrove koji traju najviše 2 sekunde, neki će reći to
je zato da bi spot bio dinamičan, ok, ali tu ne vidim opravdanost ovih 120 00 EUR....

Ovo je samo moje mišljenje!
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #97
bas ste smijesni..ak laze, laze samog sebe a ne mene...jer me ne pali detalj koliko to kosta nit me impresionira ako zaista toliko dode. koliko vidim, i sam toni je naveo cifru od koje se smrznes pa ne kuzim jazavce, cemu se sada ti dizes na zadnje noge jer mislis da laze..boli te ona stvar za to kao i mene.
video je ok, rekao bi i super iako bi ga osobno malo preradio i dinamicnije snimio..i ako trebaju pomocnika rado bi se prikljucio takvom timu koji eto radi cak i za bezveznu i nepoznatu tvrtku Toyota  :D

kaj je najbolje, covjek ti da naziv opreme i link a ti i dalje pljujes..kako god, super uradak, svaka cast i jos puno takvih poslova vam zelim..a pomocnika jel, znate gdje mozete naci  ;D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #98
E pa i mi nismo htjeli da se vozimo po hangaru punom brzinom sa red epic ali producent i DoP imaju uvijek pravo pa su htjeli red da se stavi gore. A za minutu dug spot je bilo na scenariju 73 kadrova. Onda se neke scene izbacili.

Ja se ne bi štel mešat, nisam dorastao takvim snimkama, opremi, niti budžetu....

Ali molim vas, pogledajte zadnji Robijev uradak, e to su za mene jaaako dobre snimke iz zraka,
ovo u zatvorenom prostoru, gdje nema ni daška vjetra ili recimo snimka iznad Kniske tvrđave
gdje i samo znate kak puše...ovdje vidim kadrove koji traju najviše 2 sekunde, neki će reći to
je zato da bi spot bio dinamičan, ok, ali tu ne vidim opravdanost ovih 120 00 EUR....

Ovo je samo moje mišljenje!
izmedu ostaloga radim ponekada na scenografijama i snimanjima pa znam koliko PREskupe i lude opreme radi posao koji bi odradila i chain kamerica..jel opravdanost skupom opremom snimat ovakav spot je zaista nepotrebno i cudno pitanje.
nesto poput pitanja jel modelaru u letenju zaista treba zilion kanalna stanica i model od ko zna koliko kuna a moze letjet i sa rtf modelom ranga 500kn  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #99


ma ne, malo nespretno napisano... ne mislim je li to potrebno, nego je li ta snimka zbilja vrijedna tih novaca, mislim briga me kolko to košta, ja radim s letjelicom koja ne vrijedi ni 5 soma kuna, i to zadovoljava moje potrebe, a na kraju krajeva, ljudi koji to gledaju, obični smrtnici, nekad ni ne skuže da je neki kadar sniman iz zraka, da je uloženo puno truda, tak da...




Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #100
Za te pare  je mogo napraviti čudo a ne to sranje gore u mraku.
I da istina je da nije dovoljno samo staviti kameru od pola miliona kuna na avijon i snimati što dokjazuje da mu ne valja ni letjelica ni platforma i pilot.
Bilo je takvih ko ti i uvjek će ih biti napisao sam to gore zato što niko tu nema muda ništa napisati jer misle da je u pravu.
Moj video uradci koje sam radio su daleko od savršenog ali bolji od njegovg definitvno pa mi letjelica koja koristi istu elektroniku ne košta 20000 eura.
On stavi tu gotovu reklamu i napiše evo da se vidi kako snima.
Što se tu vidi?
NIŠTA SE NE VIDI MRAK JE!!!!!!!!!!!!!
 
 
 

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #101
Bio sam kod čovjeka u radnji i vidio sve šta ima od opreme!
E to je san svakog snimatelja ili bolje reći letećeg snimatelja!  8)

Mene više interesuje ono što je nama velikoj većini dostupno, a to je Naza GPS!
Reci nam Lanzare jesi to testirao i kako radi?

Unaprijed hvala!

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #102
Naza GPS je na carini tako da ču više znati za dan ,dva.

Bio sam kod čovjeka u radnji i vidio sve šta ima od opreme!
E to je san svakog snimatelja ili bolje reći letećeg snimatelja!  8)

Mene više interesuje ono što je nama velikoj većini dostupno, a to je Naza GPS!
Reci nam Lanzare jesi to testirao i kako radi?

Unaprijed hvala!
Lanzar
______________________________________
Sky is no limit.
www.kopterworx.com
www.facebook.com/kopterworx

Odg: evo ti perverzije....san svakog zračnog snimatelja

Reply #103
Ponosan sam što neko sa ovih naših prostora ima jednu od najboljih trgovina za multirotore na cijelom svijetu(iako cijene su malo veće nego drugdje) a bogme i posao moze odradit full profesionalno...filmske kamere i objektivi su basnoslovno skupi...pa ima tu još pokoji video
SkyJib 8 flying Canon C300 + Arri Ultra Prime 16 on Vimeo 
8) 8) 8) 
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.